Novitec Lamborghini Huracán – 860 koní téměř pro každého

Nadělili jste si pod stromeček Lamborghini Huracán a po necelém týdnu ježdění Vám přijde, že to zas tak „moc nejede“? Naštěstí nejste jediní koho napadlo, že zvednutí výkonu ať už z původních 580 nebo 610 koní je dobrý nápad. Firma, kterou hledáte, je známý Novitec a jejich divize Novitec Torado.

Novitec Lamborghini Huracán je oproti sériovém modelu rozšířen karbonovým bodykitem N-Largo a díky přidanému přeplňování disponuje výkonem 860 koní. O zábavu za volantem bude tedy postaráno.

Lamborghini Huracán Novitec

Jak už jsme si u rozšiřujících bodykitů N-Largo zvykli, i zde je rozšíření patrné na první pohled. Účelem není ani tak estetický vzhled, jako spíše funkční úprava aerodynamiky. Přeci jen jezdit s vozem, který má téměř 900 koní není jen tak. Celkově je tak model Huracán rozšířen o 12cm a zadní agresivní část vozu evokuje, že tady končí veškerá legrace.

Úpravy vozu se netýkají samozřejmě pouze exteriéru, ale také podvozku, motoru a interiéru – v tomto případě spíše „kokpitu“. Na výběr zde máte neomezené barevné kombinace té nejjemnější kůže, několik druhů alcantary a možnost přizpůsobit interiér přesně dle Vašich představ a požadavků.

Lamborghini Huracán Novitec Torado

To nejdůležitější co děla Lamborghini dokonalým automobilem jsou technické specifikace a nastavení celého vozu. Když nepočítáme přínos z hlediska aerodynamiky, je vozidlo vybaveno progresivnějšími pružinami a výškově a tuhostně stavitelným podvozkem oproti sérii. Celkově je tak Novitec Lamborghini Huracán snížen o 35 mm a vybaven vlastními koly s označením NL2. Pět dvojitých paprsků loukotí, dokonale ladí k agresivnímu vzezření automobilu a černé lakování skvěle podtrhuje dynamiku celého vozu.

Lamborghini Huracán tuning

Tu největší zábavu nalezneme pod kapotou. Která je navíc oproti sériové verzi vybavena průduchy pro lepší cirkulaci vzduchu a snížení aerodynamického tření na přední části vozu. Atmosférický, nyní již přeplňovaný motor 5,2 V10 generuje výkon 860 koní a 960 Nm točivého momentu. Aby každý věděl s kým má tu čest, motor dýchá přes kompletně nový sportovní výfukový systém, vybavený ventilem pro regulaci výkonu a zvukové kulisy.

Abychom nezapomněli na to nejdůležitější – Novitec Torado Lamborghini Huracán bude vyroben pouze jako limitovaná edice 25 kusů.

Luxusní automobil Lamborghini Huracán Upravené Lamborghini Huracán Luxusní automobil Novitec Torado Lamborghini Huracán Novitec Torado Lamborghini Huracán Novitec Lamborghini Huracán 860koní Luxusní tuning Lamborghini Huracán Luxusní Lamborghini Huracán Novitec Luxusni automobil Novitec Lamborghini Huracac Luxusni automobil Novitec Lamborghini Huracan Luxusní vůz Novitec Lamborghini Huracán Tuning Novitec Lamborghini Huracán Novitec Lamborghini Huracán Torado Luxusní automobil Novitec Lamborghini Huracán

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář