Nové luxusní Volvo XC90

Interiér v novém Volvu XC90 je zatím tím nejluxusnějším co kdy automobilka vyrobila. Inspirace ze země svého původu – Švédska, se ani při bližším zkoumání nezapře. Integrované nejnovější technologie, čistý design, funkčnost, bezpečnost a kvalitní materiály, to jsou hodnoty, kterými se Volvo prosadilo na trhu s automobily.

„Nejvýraznějším prvkem, je ovládací konzole s dotykovou obrazovkou podobnou tabletu, která tvoří srdce celého řídícího systému auta“ řekl Thomas Ingenlath, Senior Vice President oddělení designu. Tento systém představuje zcela nový způsob ovládání vozu, či služeb a produktů spojených s internetem. Celá obrazovka je bez jakéhokoliv tlačítka.

Luxury Volvo XC 90_7

V interiéru XC90 naleznete materiály jako je měkká kůže, ručně opracovávané dřevo a detaily typu řadicí páky z křišťálového skla od firmy Orrefors, slavného Švédského výrobce skla a opracovatele diamantů. Drobným doplňkem jsou také skleněná tlačítka pro ovládání hlasitosti a tlačítko Start/Stop.

Nové Volvo XC90 je také prvním, které využívá systému „Scalable Product Architecture“ (SPA), díky které můžete své Volvo přizpůsobovat nejen po stránce designu, ale také bezpečnostních funkcí či jiných automobilových technologii zvyšujících Váš komfort.

Luxury Volvo XC 90_4

Dalších informací se dočkáme v polovině července, kdybychom se měli dozvědět pohonné jednotky, typ podvozku a další technologický vychytávky nového Volva. Odhalení exteriéru je naplánováno na konec měsíce srpna. I tak lze očekávat, že se nové Volvo XC90 stane velmi silným konkurentem v kategorii SUV již zavedených Evropských značek.

Luxury Volvo XC 90 Luxury Volvo XC 90_1 Luxury Volvo XC 90_3 Luxury Volvo XC 90_2 Luxury Volvo XC 90_9 Volvo XC90 Luxury Volvo XC 90_8 Luxury Volvo XC 90_5 Luxury Volvo XC 90_6 Luxury Volvo XC 90_7 Luxury Volvo XC 90_10 Luxury Volvo XC 90_11 Luxury Volvo XC90

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář