Nová letní kolekce Louis Vuitton – Summer 2015 Collection

Značku Louis Vuitton nemusíme představovat. Každý kdo se alespoň trochu orientuje v módě, tuto značku velmi dobře zná. Nová kolekce modelů s výstižným a jednoduchým názvem Louis Vuitton Summer 2015 Collection přichází na trh právě nyní.

Hlavním rysem této kolekce jsou živé a pestré barvy, které vyniknou nejen na promenádě kolem moře, ale také v šedivém městském ruchu.

Neverfull MM Monogram V – 1 620 dolarů (cca 40 500 Kč)

Louis Vuitton Neverfull MM Monogram V

Kabelky z řady Neverfull jsou oblíbené již od 60. let, kdy je společnost Louis Vuitton představila. Ačkoliv mají mezi příznivci a skalními fanoušky méně nápadníků než kabelky z řady Speedy, jejich design působí s novým barevným „V“ jako ideál pro zpestření všedních dnů. Růžová barva v kombinaci s Monogramem a potiskem „Volez, Voguez, Voyagez avec les Valises Louis Vuitton“ na Vás zapůsobí tak, že si budete chtít sbalit věci a vyrazit rovnou na pláž.

 

Lockit Bracelet – 405 dolarů (cca 10 125 Kč)

naramek louis vuitton lockit bracelet

Když už máte novou kabelku s barevným vzorem tak přeci musíte sladit i doplňky. Nový kožený náramek Lockit Bracelet je kombinací jemné barevné kůže a tkaniny s klasickým Monogramem. Spona odkazuje na zámky Maison historických truhlic a je vyrobena z mosazi s povrchovou úpravou z palladia.

 

Ramages Dot Square – 485 dolarů (cca 12 125 Kč)

satek louis vuitton ramage dots scarves shawls

Co by to bylo za léto a barevně sladěný outfit bez nádherného šátku? Čisté hedvábí nejvyšší kvality a pěti-barevný potisk vytváří z tohoto šátku univerzální doplněk, který sladíte téměř s čímkoliv.

 

Keepall 45 Ramages – 2 220 dolarů (cca 55 500 Kč)

Taska Louis Vuitton keepall 45 ramages

Letní verze ikonické tašky Keepall s barevným „Ramages“ potiskem přes Monogram. Ideální batožina na útěky před ruchem velkoměsta a díky svému designu do tašky snadno zabalíte věci na celý víkend.

 

Voyage Sandal – 970 dolarů (cca 24 250 Kč)

Boty louis vuitton voyage sandal

Novou kabelku máme, doplňky v podobě šátku a náramku také, cestovní tašku neseme, ale pořád nám něco chybí? Když máme novou kabelku, musíme přeci sladit i boty! Elegantní dámské sandále, vyrobené z přírodní ultra-jemné telecí kůže a v živých barvách jsou tím ideálním řešením. Boty jsou ve vnitřní části ozdobeny plátnem s Monogramy a na patě nalezneme zlatou plaketu s logem Louis Vuitton. Jednoduché a přesto nadčasové.

Kompletní kolekci Louis Vuitton Summer 2015 naleznete na stránkách LouisVuitton.com.

Louis Vuitton Summer 2015 Collection

Koukněte také na

Karl Lagerfeld potvrdil spolupráci s Vans!

Dřívější spekulace se potvrdily, je to oficiální! Legendární designér Karl Lagerfeld oficiálně potvrdil spolupráci se …

Napsat komentář