Luxusní lodičky Louis Vuitton

Nová kolekce lodiček Louis Vuitton Eyeline 2016

Jaro 2016 se rychle blíží a módní domy připravují nové kolekce obuvi, aby ukrojily co největší „koláč“ trhu. Lodičky modelové řady Eyeline Pumps patří mezi nejočekávanější a nejkrásnější jaké jste kdy viděli. A přesně proto čekají zástupy fanynek společnosti Louis Vuitton na další sezónu, aby vzali butiky útokem.

Luxusní lodičky Louis Vuitton Eyeline Pumps pro rok 2016 přicházejí v poutavých jarních barvách a jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů. Zde neplatí známé rčení, že pro krásu se musí trpět. Tady budete mít nohu jako v bavlnce.

Luxusni lodicky Louis-Vuitton-Eyeline-Pumps

Jak už to tak u módních domů bývá, někdo musí udávat trendy i za cenu ne zrovna velkých ovací. Konkrétně mluvíme o dvou „barevných“ variantách lodiček, které pobouří nejednoho fashion bloggera a stylistu. Dle nás však patří hedvábná varianta s leopardím potiskem mezi nejvíce „chick“. Stejně tak jako varianta se vzorem krajty v černo-bílém a červeno-černém provedení. Decentní zlatá obruč na zadní části lodičky dodá na eleganci a svůdnosti celé nohy.

Samozřejmě se počítá i s nepříznivým počasím a mezi novinkou naleznete také luxusní kozačky LV Eyeline Highboot. Za cenu 1 570 dolarů (cca 40 000 Kč) získáte semišové boty z kůže malého kůzlátka a na 10 centimetrovém podpatku. Jako příslušenství k botám můžete dokoupit zlaté doplňky.

Lodičky Louis Vuitton Eyeline

Hvězdou jarní kolekce Louis Vuitton jsou však lodičky Eyeline Open Toe Pumps s cenovkou 1 780 dolarů (cca 45 000 kč) na 11,5 centimetrovém nebo 9 centimetrovém podpatku.

luxusni lodicky louis vuitton Luxusni lodicky Louis Vuitton Eyeline Pumps Luxusní lodičky Louis Vuitton

Koukněte také na

hodinky-porsche-design-1919-eternity911-1mionth-ltded

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář