Nová kolekce lodiček Louis Vuitton Eyeline 2016

Jaro 2016 se rychle blíží a módní domy připravují nové kolekce obuvi, aby ukrojily co největší „koláč“ trhu. Lodičky modelové řady Eyeline Pumps patří mezi nejočekávanější a nejkrásnější jaké jste kdy viděli. A přesně proto čekají zástupy fanynek společnosti Louis Vuitton na další sezónu, aby vzali butiky útokem.

Luxusní lodičky Louis Vuitton Eyeline Pumps pro rok 2016 přicházejí v poutavých jarních barvách a jsou vyrobeny z těch nejlepších materiálů. Zde neplatí známé rčení, že pro krásu se musí trpět. Tady budete mít nohu jako v bavlnce.

Luxusni lodicky Louis-Vuitton-Eyeline-Pumps

Jak už to tak u módních domů bývá, někdo musí udávat trendy i za cenu ne zrovna velkých ovací. Konkrétně mluvíme o dvou „barevných“ variantách lodiček, které pobouří nejednoho fashion bloggera a stylistu. Dle nás však patří hedvábná varianta s leopardím potiskem mezi nejvíce „chick“. Stejně tak jako varianta se vzorem krajty v černo-bílém a červeno-černém provedení. Decentní zlatá obruč na zadní části lodičky dodá na eleganci a svůdnosti celé nohy.

Samozřejmě se počítá i s nepříznivým počasím a mezi novinkou naleznete také luxusní kozačky LV Eyeline Highboot. Za cenu 1 570 dolarů (cca 40 000 Kč) získáte semišové boty z kůže malého kůzlátka a na 10 centimetrovém podpatku. Jako příslušenství k botám můžete dokoupit zlaté doplňky.

Lodičky Louis Vuitton Eyeline

Hvězdou jarní kolekce Louis Vuitton jsou však lodičky Eyeline Open Toe Pumps s cenovkou 1 780 dolarů (cca 45 000 kč) na 11,5 centimetrovém nebo 9 centimetrovém podpatku.

luxusni lodicky louis vuitton Luxusni lodicky Louis Vuitton Eyeline Pumps Luxusní lodičky Louis Vuitton

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář