Největší a nejrychlejší luxusní jachta – Silver Fast by Silver Yachts

Jestli jste byli minulý měsíc na veletrhu Monaco Yacht Show, kam jsme Vás zvali v rámci našeho VIP klubu, museli jste ji vidět. Silné odlesky od stříbrného kolosu se odrážely napříč celým molem vystavených jachet. Řeč není o žádné jiné než o super luxusní jachtě Silver Fast od australské loděnice Silver Yachts.

Luxusní plovoucí sídlo nabízí třeba venkovní kino, salón krásy, nebo vlastní vestavěný heliport pro vrtulníky. Silver Fast je čtvrtou a nejvíce technologicky vypracovanou luxusní jachtou, ze série Silver tohoto výrobce. Za designem nestojí nikdo jiný než Espen Oeino, který svoji profesionalitu dokazuje napříč celým trhem.

luxusní jachta Silver Fast

Silver Fast měří na délku 77 metrů a zároveň dosáhne nejvyšší rychlosti 27 uzlů. Což dává titul největší a nejrychlejší hliníkové motorové jachty s konvenčním pohonem. Dva dieselové motory MTU 16V 4000 M90 disponují celkovým výkonem 5 440 kW při pouhých 2000 otáčkách za minutu a jsou spárovány pomocí dvojice převodovek ZF 7640s. Pokud se už teď děsíte spotřeby, buďte absolutně v klidu. Díky dokonalému managementu motoru, nízké hloubky ponoru (maximálně 2,6 metru) je dojezd 4 500 námořních mil při rychlosti 18 uzlů. A pokud ještě více zvolníte, doplujete do vzdálenosti 6 200 námořních mil.

luxusní jachta - Silver Fast

V interiéru této luxusní jachty, naleznete jen ty nejlepší materiály a technologii. Na moderní, kvalitní a zároveň funkční nábytek byl kladen silný důraz. Takže i když bude oceán rozbouřený, ve vnitřní zimní zahradě Vás čeká klid a můžete v klidu posnídat, zatímco se budete přes prosklené dveře dívat na okolní scenérii. Ubytování pro hosty je rozprostřeno do sedmi luxusních apartmánů (každý s vlastním sociálním zařízením) napříč třemi patry této luxusní jachty.

Pro majitele luxusní jachty Silver Fast je přichystáno to nejlepší – luxusní apartmán přes celé patro. Dokonalý 180° výhled na moře, přístup na soukromou palubu a třeba i „studijní“ místnost ve které se můžete učit, pracovat nebo jen odpočívat nikým a ničím nerušeni.

Už se těšíte, až vyplníte objednávku? Luxusní super jachta Silver Fast od australských Silver Yachts vyjde na 79 500 000 euro (zhruba 2,25 miliardy korun).

Silver Fast luxusni jachta Silver Fast luxusní jachta interier luxusni jachty Silver Fast - luxusní jachta luxusni jachta Silver Fast luxusni jachta - Silver Fast Nejrychlejší a největší luxusní jachta – Silver Fast by Silver Yachts

Koukněte také na

Project Speed – rychlá hračka pro miliardáře

Rychlost, elegance a přepychové vybavení. Tak by se dala charakterizovat nová koncepce luxusní jachty od …

Napsat komentář