Necker Island – pronajměte si luxusní ostrov!

Zavřete oči a představte si dokonalou luxusní dovolenou. Zářivě bílé písčité pláže, průzračně čirá voda, bujné tropické rostliny, přenádherná příroda všude kolem Vás. Ne, to není sen, takové místo skutečně existuje a jmenuje se Necker Island. Nachází se na Britských Panenských ostrovech a je možné ho celý zarezervovat soukromě pro všechny aktivity, které Vás napadnou. Můžete přijet i s přáteli, vila pojme až 28 hostů.

Jakmile sem přijedete, nebudete chtít jinam. Jestli máte rádi luxusní destinace, do Necker Island se zamilujete na první pohled. Od nádherného balijského stylu až po luxusní gastronomický zážitek. Ostrov nabízí veškeré možné aktivity, ať už je to tenis, plachtění, šnorchlováni nebo windsurfing.
Ovšem Necker Island nabízí něco, co většina jeho ostrovních „konkurentů“ v repertoáru nemá – soukromou ponorku. Pokud milujete vodu a podmořský svět, je soukromá ponorka ideálním prostředkem pro Vás.

Necker Island, British Virgin Islands 17

Ptáte se, jak se na Necker Island dostat a kolik to vlastně stojí?
Celý ostrov je vlastněný multi-miliardářem Richardem Bransonem, který jej koupil ve svých 28 letech za „pouhých“ 175 000 amerických dolarů od Lorda Cobhama. Nutno podotknout že to bylo v letech 1978-1979.
Dnes je hodnota ostrova odhadována na více než 50 miliónů dolarů (cca 1 miliarda Korun). Zvláště potom, co Richard Branson investoval v průběhu tří let okolo 10 miliónů dolarů, aby přetvořil pustou krajinu na tento luxusní ostrov.
Ostrov se nachází 1 100 mil jihovýchodně od Miami, 60 mil východně od Puerto Rica a okolo 120 mil severozápadně od St. Barts.

Cena za celý ostrov je 62 000 dolarů za den (cca 1 250 000 Kč) a je jedno jestli si jej rezervujete jako pár, nebo si pozvete kamarády a bude Vás třeba 28.

Necker Island, British Virgin Islands 2 Necker Island, British Virgin Islands 3 Necker Island, British Virgin Islands 7 Necker Island, British Virgin Islands 18 Necker Island, British Virgin Islands 11 Necker Island, British Virgin Islands 12 Necker Island, British Virgin Islands 14 Necker Island, British Virgin Islands Necker Island, British Virgin Islands 16

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář