Nautor’s Swan 115 Shamanna – luxusní sportovní plachetnice

Teprve minulý rok byla zahájena výroba modelové řady 115 a po jejím představení ihned zaznamenala úspěch. Na to že jde teprve o druhou řadu finská loděnice Nautor’s Swan (první byl model ClubSwan) je výsledek společnosti úctyhodný.

Design sportovní plachetnice Swan 115 Shamanna byl inspirován závodními jachtami a stojí za ním námořní architekt Germán Frers z Argentiny. Rozhodně nejde o žádného nováčka v oboru, protože svojí první jachtu navrhl už v roce 1958 a od té doby spolupracuje se světovými jachtařskými špičkami. Namátkou se jedná o modely lodí a jachet jako jsou Guia 2000, Enteara, Volcano, Noryema X apod..

Nautor’s Swan 115 Shamanna – luxusní sportovní plachetnice

Nautor’s Swan 115 Shamanna je hlavně pro zákazníky, kteří preferují sportovnější design ale nechtějí se vzdát svého luxusu. Ono ale nejde jen o design ale také o funkčnost. S plachetnicí lze skutečně závodit a splňuje veškeré náležitosti mezinárodních soutěží. Modelová řada Swan 115 Shamanna je doslova naplněna luxusem – klasické finské teakové obložení, kůži, kvalitní textilní materiály a rustikální design. V palubě se budete díky perfektně zvoleným materiálům a designu cítit doslova jako doma. Čeká vás pohodlný obývací pokoj s velkou sedačkou, velký jídelní stůl a prostorná kuchyně. Rozvržení paluby je od výrobce uzpůsobeno pro relaxaci s přáteli a ostatními členy posádky. Celkem se vás tu ubytuje 6. Hosté jsou rozděleni do dvou dvojitých kajut a vám náleží VIP kajuta za hlavním salónkem. Podpalubí navíc díky designu nabídne notnou dávku diskrétnosti a soukromí.

luxusní jachta Nautor’s Swan 115 Shamanna

Další zajímavost se skrývá za zrcadlem lodi. Zde je ukryta garáž pro další plavidlo, například náhradní člun nebo vodní skútr. Sklápěcí platforma pak poslouží jako odrazový můstek do zátoky kde jste si právě zastavili, nebo jako malé přístaviště pro váš stroj. Jestli máte rádi sportovní jízdu, skvělé jízdní vlastnosti a luxusní interiér, můžete začít vyplňovat objednávku přímo na stránkách výrobce.

sportovní jachta Nautor’s Swan 115 Shamanna

Luxusní plachetnice Swan 115 Shamanna luxusní jachta Swan 115 Shamanna luxusni jachta Swan 115 Shamanna luxusní plachetnice nautors swan 115 shamanna

Koukněte také na

Project Speed – rychlá hračka pro miliardáře

Rychlost, elegance a přepychové vybavení. Tak by se dala charakterizovat nová koncepce luxusní jachty od …

Napsat komentář