Nautor’s Swan 115 S – stylová plachetnice

Finská loděnice Nautor®s představila minulý rok svojí největší plachetnici Swan 115 S postavenou na platformě Swan 115. Platforma známa od roku 2014 je oblíbena zejména svými technologickými prvky a použitými materiály. K dokonalému pochopení ideologie značky, přispělo argentinské designové studio German Frers, které dostalo na starost vytvoření interiéru.

Nautors Swan 115 S

Plachetnice dokáže nabídnout propojení dvou zcela odlišných světů. Můžete si užívat pohodovou a nikým nerušenou plavbu mezi kontinenty v pohodlí dostupného luxusu, nebo vytěžit maximum při sportovní jízdě. Pokud však preferujete akčnější plavbu a sportovní jízdu, je pro ni lépe uzpůsoben model Swan 115FD s rovnou plochou paluby. K dokonalému ovládání při sportovní jízdě, díky manuálním navijáků, však také potřebujete 5 členů posádky. A to je přesně to, co pravý nadšenec jachtaření vyžaduje.

Luxusni plachetnice Nautors Swan 115S

Interiér je projektován jako otevřený s maximální možnou průchodností. Přeběhnutí z přídi na záď plachetnice tedy nezabere déle než pár vteřin. A to i přes svou délku 35,20 metru, kterou tato luxusní plachetnice má. Ačkoliv je ubytování standardně koncipováno pouze na šest členů posádky, můžete si nechat nakonfigurovat vnitřní prostor až pro posádku desetičlennou.

Plachetnice Nautors Swan 115S

O vnitřní vybavení a celkové sladění pod German Frers, se postaral designér původně z italských Benátek – Michele Bönan. Sofistikovaný a vysoce funkční styl se mísí s italskými rysy, které okouzlí nejednoho majitele této luxusní plachetnice. Bílé kožené pohovky perfektně kontrují sametové teakové podlaze, a pokud započítáte i využití přírodního a umělého světla, dostanete celkově velmi luxusní prostředí.

Nautors Swan 115 S plachetnice

Na horní palubě naleznete pohodlný salónek ve tvaru písmene U, kde díky okolnímu prostoru můžete grilovat s přáteli nebo užívat výhledy na okolní moře. V zadní části podpalubí se nachází královský apartmán se soukromou koupelnou pro majitele. Obdobně velké kajuty si také mohou vychutnat i ostatní členové posádky. Na pravoboku pak nalezneme další dvojitou kabinu, naproti které je umístěn jídelní kout. S maximální rychlostí 25 uzlů, nádrží na vodu 3000 litrů, je tato luxusní plachetnice nejen kráskou na chlubení v okolí pevniny, ale také skvělým strojem pro delší plavby.

Nautors Swan 115 S luxusní plachetnice Interier plachetnice Nautors Swan 115S Luxusní interiér plachetnice Nautors Swan 115S Nautors Swan 115 S interier plachetnice Luxusní plachetnice Nautors Swan 115 S

Koukněte také na

Project Speed – rychlá hračka pro miliardáře

Rychlost, elegance a přepychové vybavení. Tak by se dala charakterizovat nová koncepce luxusní jachty od …

Napsat komentář