Na prodej: Luxusní penthouse v Dubaji

Nebaví vás létat pořád do Dubaje a každou chvilku řešit ubytování? Určitě vás to již napadlo, ale co si takhle koupit v Dubaji přímo apartmán? A když už něco kupujete v Dubaji, tak to přeci nebude 2+kk ale pořádné bydlení… No a zrovna jeden takový apartmán je aktuálně na prodej. Přímo v srdci Downtown Dubai na jedné z nejvyšších budov světa – Burj Khalifa, se v horním patře rozkládá tento luxusní penthouse.

dubaj-penthouse-na-prodej

Dech beroucí výhled z privátní terasy a užitná plocha 665 m2, řadí tento penthouse mezi to nejlepší co je aktuálně v Dubaji na prodej. Vysoký standard použitých materiálů v interiéru, propojení s hi-tech technologiemi, design apartmánu přiblížen evropskému vkusu s jemným dotekem Blízkého východu a privátní terasa. K tomu si připočtěte čtyři úžasné ložnice a pět koupelen, prosvětlený a megalomanský obývací pokoj a state-of-art kuchyni. Večer se tak můžete kochat pohledem na zářící nitro města nebo světelnou a vodní show největších synchronizovaných fontán na světě (Dubai Fountains).

dubajsky-penthouse-na-prodej

Už teď si musíte být jisti, že za celé centrum Dubaje které máte „jako na dlani“, jste ochotni něco zaplatit. A jelikož jsme v Dubaji tak to nebude tak úplně zadarmo. Za tento unikátní penthouse totiž zaplatíte 50 000 000 arabských dirhamů, což je zhruba 353 miliónů korun.

luxusni-penthouse-na-prodej-dubai luxusni-penthouse-v-dubaji luxusni-penthouse-v-dubaji-na-prodej dubai-penhtouse-bathroom-koupelna dubai-penthouse luxusni-dubai-penthouse-na-prodej dubai-penthouse-na-prodej penthouse-v-dubaji-na-prodej dubaj-penthouse soukroma-terasa-v-dubaji soukroma-terasa-dubai-penthouse privatni-terasa-v-dubaji luxusni-penthouse-v-dubaji-privatni-terasa terasa-v-dubaji luxusni-penthouse-v-dubaji-na-prodej

Koukněte také na

Luxusní 120m jachta Oceanco Amara

Na právě ukončeném veletrhu luxusních jachet v Dubaji – Dubai International Yacht Show, představila nizozemská jachtařská …

Napsat komentář