Na piknik stylově: Linley Picnic Hamper

Pokud jste šťastným majitelem nového luxusního SUV Bentley Bentayga, určitě nám dáte za pravdu, že nemůžete vyrazit na piknik jen tak s nějakou normální dekou a jídelním košem. Jelikož máte rádi luxus a opravdovou kvalitu, je pro vás nový set Linley Picnic Hamper od společnosti Mulliner tím pravým. Stejně jako má Aston Martin svojí piknikovou sadu, teď ji má i Bentley.

Spolupráce s britským designérem Linley dává tušit, že budou veškeré detaily dotaženy k úplné dokonalosti. Těšit se tak můžete na luxusní nádobí, příbory nebo vybrané broušené sklo. Talíře, šálky a podšálky pocházejí z kolekce Sublime Collection renomovaného francouzského výrobce porcelánu, společnosti Havilland. Čtyři sady stříbrných příborů jsou od několika cenami ověnčené společnosti Alta Robbeand Berking a celou sadu dokresluje nůž na sýr od Somerset Laguiole.

Luxusni piknikova sada Bentley - Linley Hamper Mulliner

Zakázkové inženýrství se projevilo při výrobě speciálního dokovacího mechanismu každého piknikového boxu. Ten je uzpůsoben pro perfektní uchycení v zavazadlové části tak, aby nedocházelo k  volnému posunu po zavazadlové ploše. Koše jsou navíc navrženy tak, aby dokonale vyplnily celý prostor kufru – protože, kdo si bude brát jen jednu část ať už se skleničkami a šampaňským, luxusním nádobím nebo dekou?

Součástí sady je také box pro vyhlazené šampaňské se čtyřmi křišťálovými skleničkami, které navrhl špičkový designér David Redman z jeho společnosti David Redman London. Navíc tento luxusní piknikový box na šampaňské dokáže udržet teplotu na 8°C. K úplné dokonalosti chybí jen zátka láhve s chromovaným logem „Bentley Flying B“ a rozložit kašmírovou deku na dech beroucí vyhlídce.

Luxusní pikniková sada Bentley - Linley Hamper Mulliner Piknikova sada Linley Hamper Mulliner Luxusni piknikova sada Bentley Linley Hamper Piknikova sada Bentley - Linley Hamper Mulliner

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář