Motorola – Moto G Ferrari Edition

Společně s novým „rozpočtovým“ android telefonem Moto E, Motorola představila novou verzi Moto G – nejúspěšnějšího modelu společnosti. Nová verze Moto G přichází s podporou LTE sítí a slotem pro MicroSD karty.

Dříve vyráběla Motorola pro Ferrari jen několik málo modelů, kdy nejvýraznějším byl RAZRmaxx V6 Ferrari, kterého se prodalo několik stovek tisíc kusů. Bohužel ale nebyly tyto telefony ničím zvláštním nebo natolik luxusním jako telefony se vzpínajícím se koněm od značku Vertu. Nová Motorola Moto G Ferrari Edition není vyjímkou.

Moto G Ferrari Edition obsahuje 16GB interní paměti (rozšiřitelné o MicroSD karty) a LTE modul. Ostatní specifikace zůstávají stejné jako u klasického modelu Moto G.

Ovšem co se týká vzhledu, místo obvyklého polykarbonátového plastu, je zadní kryt vyroben z odolného Kevlaru s kultovním logem Ferrari. Motorola vydala zprávu, kde uvádí, že nový model Moto G Ferrari Edition bude dodáván pouze s exkluzivním Ferrari setem a speciálním příslušenstvím.

Zajímavostí je, že Moto G Ferrari Edition bude pravděpodobně dodávána výhradně pro Mexický trh, protože společnost Motorola žádné další destinace zatím neuvedla.

Cena přístroje je stanovena na 387 dolarů (cca 7 800 Kč).

Klasickou verzi přístroje Motorola Moto G zakoupíte na Heureka.cz.

Motorola-moto-g-ferrari-edition

 

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář