Montegrappa – Fortuna White

Mezi nejúspěšnější pera rodiny Montegrappa patří modelová řada Fortuna. A to zejména díky dokonalé kombinaci klasicismu a moderního designu. Modelová řada je pojmenována podle starých Římanů a jejich bohyni štěstí – Fortuna.

V Montegrappa pevně věří, že štěstí je nepochybně spojeno se ctností, zatímco vzdělávání je základem na kterém jedinec vyvíjí a rozvíjí své vrozené nadání. Věříme, že psaní rukou, je základním prvkem vzdělávacího procesu a nezbytnou funkcí i v dnešní uspěchané digitální době.Montegrappa Fortuna White

A právě z tohoto důvodu vznikla kolekce Fortuna. Tyto luxusní pera jsou určeny pro ty, pro které je psaní rukou stále ještě potěšením. Pero Fortuna je k dispozici jako klasické kuličkové, s výměnnými hroty či jako mechanická tužka.

Montegrappa Fortuna White je vyrobeno z bílé pryskyřice v kombinaci s růžovým zlatem nebo rutheniem. Hrot plnicího pera je vyroben z nerezové oceli a je dodáván ve třech šířkách tak, aby co nejvíce vyhovoval preferencím uživatele.

Cena za bílou variantu se zlatem je stanovena na přibližně 290 dolarů (cca 5 800Kč), kdežto varianta s rutheniem stojí 275 dolarů (cca 5 500 Kč).

Montegrappa Fortuna White 1 Montegrappa Fortuna White 4 Montegrappa Fortuna White 2 Montegrappa Fortuna White 3

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář