Montblanc e-Strap

S příchodem chytrých hodinek a náramků, roste popularita „wearables“ každým dnem. Není proto divu, že i klasičtí hodináři jsou nuceni částečně přehodnotit svoji strategii a připravit se i na tento technologický segment. Některé známé značky proto přišli s vlastními chytrými hodinkami, ale zpravidla přijde uživatel o mechanický strojek a „prémiový“ pocit z nošení. Společnost Montblanc však vymyslela doplněk, díky kterému nepřijdete ani o jedno.
Montblanc e-Strap wearables

Geniální řešení nabízí Montblanc e-Strap, který je kombinací inteligentních technologií a tradičního hodinářství. Jedná se, jak už název napovídá, o řemínek k hodinkám který je ve spodní části vybaven displayem. E-Strap nabízí sledování aktivity, oznámení (zmeškané hovory, zprávy, emaily, sociální sítě) ovládání hudebního přehrávače, dálkovou spoušť fotoaparátu a spousty dalších funkcí, které jsou známé pro wearables.

Montblanc e-Strap je velký čtyři centimetry a je vyroben uhlíkového kompozitu, který společnost nazývá „diamond-like carbon”. Řemínek je z kvalitní Florentinské kůže. Na obrázku je e-Strap vyobrazen s novým modelem hodinek Montblanc TimeWalker Urban Speed, které lze pořídit od 2 990 € (cca 82 225 Kč) a cena inteligentního náramku je odhadnuta na 250 € (cca 6 875 Kč).
Montblanc e Strap

Montblanc e-Strap

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář