Monako na vodě? Streets of Monaco

Pokud jste si mysleli že „Helicarrier“ ve filmu Avengers byla ohromující, představujeme Vám její vodní variantu, na kterou by i Tony Stark zíral. Dokonce i Project Utopia nebo ostrov na luxusní jachtě je proti tomuto jen drobnost.

Věřte nebo ne ale „Streets of Monaco“ je mega-jachta která na sobě a v sobě hostí věrnou kopii celého Monaka.

Na této luxusní jachtě, základně, naleznete Monte Carlo Casino, Hotel de Paris, La Rascasse a dokonce i pláže u bazénů. Nesmí chybět jeskyně „The Oasis“,  společně s vodopádem, která je integrovaná v zadní části lodi. Jacuzzi a velké skleněné okna Vám dávají pocit, že jste na zahradě Monaco Casina. Samozřejmě nesmí chybět závodní Gran Prix okruh v přesné kopii. Sice se zde neprojedete autem, ale zato jsou připraveny silné motokáry.

Yacht Island Design - Monaco yacht 5

K dispozici je také heliport, mini ponorka, několik motorových člunů a pár bazénů. Ubytování pokrývá většinu druhého patra. Sedm hotelových apartmá a několik VIP apartmá, každé o rozloze 298m2, je vybaveno s kompletním servisem, knihovnou a domácím kinem.
Kabiny na druhé straně jsou rozloženy do tří pater a mají rozlohu více než 1 400m2, včetně balkónů, soukromých teras a vířivek.

Náklady na výstavbu dosahují částky 401 miliónů dolarů (přes 8 miliard českých korun). Poslední designové děťátko společnosti Yacht Island Design, může ubytovat 16 hostů a 70 členů posádky.

Yacht Island Design - Monaco yacht 2 Yacht Island Design - Monaco yacht 1 Yacht Island Design - Monaco yacht 3 Yacht Island Design - Monaco yacht 4

Koukněte také na

Diamond Aircraft DA50-V Be Unique

Cestovat po silnicích a dálnicích vás přestává bavit? Moře nemáme a kupovat si luxusní private …

Napsat komentář