Michael Kors Fall 2015

Michael Kors, proslulý americký návrhář, představil v uplynulých měsících kolekci Fall/Winter 2015. A jelikož se nám podzim rychle blíží, budeme se věnovat části kolekce. V kampani naleznete modely Natasha Poly, Karmen Pedaru a Bejnamin Eidema, kteří jsou zachyceny čočkou geniálního módního fotografa Mario Testino.

Mario přišel s nápadem zachytit na fotografiích svět pro každou z divizí značky (Michael Kors Collection, MICHAEL Michael Kors) zvlášť. Atmosféra kampaně se točí kolem bohatství, každodenního luxusu a krásné přitažlivosti protikladů: muže a ženy. Jednoduché aranžmá fotografie, ze které čiší půvab se prostě musí líbit každému.

Michael Kors Fall 2015

Při představení této kampaně Michael Kors uvedl, že jeho inspirací byla myšlenka, že by luxusní styl měl mít místo v našem každodenním životě. Pro sub-značku MICHAEL Michael Kors vznikla kompozice fotografií, kdy modelka Karmen Pedaru tvoří s Benjamin Eidemem okouzlující pár zachycený na cestách.

Na druhou stranu, modelka Natasha Poly pro značku Michael Kors Collection, sedí na zadním sedadle Roll-Royce a představuje elegantní nespoutanou osobnost. Jinými slovy, se v kolekcích módních domů pro rok 2015 objevují symboly luxusu, sofistikovanosti a bohatství.

Michael Kors Podzim 2015 Michael-Kors-Fall-2015 Michael-Kors-Fall 2015 Kolekce obleceni Michael Kors Fall 2015

Koukněte také na

Karl Lagerfeld potvrdil spolupráci s Vans!

Dřívější spekulace se potvrdily, je to oficiální! Legendární designér Karl Lagerfeld oficiálně potvrdil spolupráci se …

Napsat komentář