Mercedes-Benz & Garrett McNamara

Začátkem roku jsme Vám představili surfové prkno Mercedes-Benz které vzniklo ve spolupráci s týmem Mark BBDO Portugal pro havajského surfaře Garretta McNamara. Neuběhl ani celý rok a nyní se společnost spojila s firmou Corticeira Amorim což je největší portugalský výrobce korku a výrobcem surfových prken Polen Surfboards, aby vytvořila kolekci speciálních prken pro projekt MBoard a opět pro McNamaru. Jedním z materiálů je portugalský korek a druhý je pěnový materiál, používaný při výrobě křídel letadel a který si z Kalifornie dovezl sám McNamara.

„Jako je Portugalsko největším světový producent korku, takový má smysl využít tohoto materiálu k výrobě „high performance“ prkna. Pro surfování ve vysokých vlnách potřebujete flexibilní prkno, které je dostatečně pevné aby se nezlomilo“ komentoval rozhodnutí pro tento materiál McNamara.

Surfařská legenda McNamara chce využít obou prken při sjezdu na portugalském pobřeží Nazaré. Garrett McNamara je také v současné době držitelem světového rekordu ve sjezdu z nejvyšší vlny a to rychlostí 62,4 km/h.

Mercedes-Benz & Garrett McNamara sufr board Mercedes-Benz & Garrett McNamara

Koukněte také na

Karl Lagerfeld potvrdil spolupráci s Vans!

Dřívější spekulace se potvrdily, je to oficiální! Legendární designér Karl Lagerfeld oficiálně potvrdil spolupráci se …

Napsat komentář