Mercedes-AMG GT S by Prior Design

Dovést k dokonalosti design tak nádherného auta jako je GT S, od společnost Mercedes-AMG je téměř nemožné. Tedy za předpokladu že nejste vývojový technik bodykitů ve společnosti Prior Design.

Německý perfekcionalismus je zde zastoupen v každém detailu a že v Prior Designu odvádí kvalitní práci, dosvědčují tisíce spokojených zákazníků z řad majitelů luxusních automobilů.

Nový rozšiřující bodykit nese název PD800 GT a obsahuje přední spoiler, nový zadní difuzor, upravenou kapotu s průduchy, boční prahy, přední a zadní aerodynamická křidélka, upravené přívody vzduchu a zadní prodlouženou hranu kufru zvanou „ducktail“. Samozřejmě úprava vozu nezůstala jen u „plastů“ ale v kitu také získáte sadu nových ultra-lehkých kovaných kol PD3 a nový výfukový systém. Sám o sobě je Mercedes-AMG GT S považován za luxusní kupé, ve kterém můžete tiše proplouvat mezi ostatními automobily na silnici a v případě nutnosti ukázat co umíte.

Mercedes AMG GT S Prior Design

Ovšem s novým rozšiřujícím bodykitem se GT S změní na nebezpečnou šelmu, kterou není radno dráždit. Upravený výfukový systém produkuje brutální zvukovou kulisu, která by se určitě Ministerstvu životního prostředí nelíbila a dává vědět, že 500 koní napsaných v technickém průkazu není jen číslo na papíře.

Sedmistupňová převodovka AMG Speedshift DCT přenáší výkon přes elektronicky ovládaný mechanický LSD diferenciál na zadní kola. Projíždění zatáček pod plynem, driftování a jinou zábavu tak můžete provozovat kdykoliv chcete a bez omezení. Maximální rychlost činí 310km/h a zrychlení z 0 na 100km/h proběhne za 3,8 vteřiny stejně jako u sériového vozu. Jediný „problém“ tohoto bodykitu je, že nemáme více jeho fotografií.

Luxusní Mercedes-AMG GT S Prior Design Mercedes-AMG GT S Prior Design

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář