MB&F MusicMachine 3

Pokud jste milovníky sci-fi a zvláště filmové série Star Wars, bude se Vám nový počin od výrobce luxusních hodinek MB&F rozhodně líbit. Maximilian Busser se tak připojuje k jednomu z nejoblíbenějších filmů poslední doby, kterou spojil s oslavou 10 výročí nezávislého vývoje hodinek MB&F.

luxusní hodinky MB&F

MB&F MusicMachine 3 je ultra-moderní a stylový nástroj, který sice nezobrazuje čas, ale zase si vychutnáte oblíbenou znělku z filmu Star Wars. Celý hudební nástroj je samozřejmě plně mechanický, stejně jako luxusní hodinky tohoto výrobce a je ručně sestaven z precizně opracovaných komponentů. MB&F proto navázala spolupráci s přední světovým výrobcem „musicboxů“ společností REUGE aby bylo veškeré naladění a práce na špičkové úrovni. Více než 150 let zkušeností s vývojem a experimentováním, vedlo k pouze jedinému výsledku – tomu nejlepšímu co můžete slyšet.

MB&F MusicMachine 3 by REUGE

Reuge se chopila příležitosti a pro společnost MB&F vyvinula hrací mechanismus s dvěma otočnými válci. Na těch je vyraženo 72 „notiček“, kterých se dotýká ocelový hřeben. Potud se jedná o docela normální hrací box, který byste si pravděpodobně nekoupili.

Jenže – celý mechanismus je vsazen do jádra Imperialistického bojového letounu – TIE Fighteru a vypadá naprosto úchvatně! Celá loď poslouží jako rezonanční základna a hlasitost produkce je opravdu překvapující.

Samozřejmě že si nepřehrajete pouze nejznámější znělku Star Wars, ale TIE Fighter přehrává také hlavní znělku z Mission Impossible (1960), Jamese Bonda (1962), Kmotra (1972), Veselé Vánoce, pane Lawrenci (1983) a z filmu The Persuaders (1971).

Cena za tuto mechanickou nádheru je stanovena na 17 500 Švýcarských franků (cca 440 000 Kč).

MB&F MusicMachine 3 StarWars hraci box MB&F MusicMachine 3 luxusni music box MB&F MusicMachine 3 TIE Fighter - MB&F Hrací box MB&F MusicMachine 3

Koukněte také na

Porsche 911 GT3 TechArt – stylový tuning

Máte v garáži zaparkované nové Porsche 911 GT3 a přemýšlíte jak se ještě více odlišit od …

Napsat komentář