Maserati Ghibli – Ermenegildo Zegna Edition

Jedno z nejvíce zajímavých vozidel představených na letošním pařížském veletrhu Paris Motor Show, je Maserati Ghibli Ermenegildo Zegna Edition. Pokud je Vám jméno Ermenegildo Zegna povědomé a nevíte odkud, nasměrujeme Vás do módního průmyslu. Jedná se o prestižní italský módní dům, který se specializuje převážně na pánské oblečení.

Že nejde jen o design a estetické úpravy vozu dokazuje dvojitý přeplňovaný motor V6 o výkonu 410 koní a 550 Nm. To umožňuje zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,8 vteřiny a dosáhnout maximální rychlosti 285 km/h.Maserati-Ghibli-Ermenegildo-Zegna-Edition-2

Maserati Ghibli Ermenegildo Zegna je k dispozici pouze v barevné kombinaci Azzuro Astro s kontrastními prvky z hliníku. Litá kola URANO o velikost 20“ jsou nalakovány barvou Liquid Metal. Decentní a elegantní vůz tak skvěle sekunduje velkému jménu z módního světa.

Uvnitř interiéru nalezneme výběrové tkaniny jako je hedvábí nebo kůže Poltrona Frau. O dostylizování interiéru se postarají komponenty z uhlíkových vláken a hliníku, které nalezneme převážně na centrálním tunelu a panelu dveří.

Pokud nemáte rádi studené barvy a tvary, je temperamentní a stylový interiér Maserati Ghibli příjemným zpestřením.

Maserati-Ghibli-Ermenegildo-Zegna-Edition-4 Maserati-Ghibli-Ermenegildo-Zegna-Edition-8 Maserati-Ghibli-Ermenegildo-Zegna-Edition-5 Maserati-Ghibli-Ermenegildo-Zegna-Edition-3 Maserati-Ghibli-Ermenegildo-Zegna-Edition-6 Maserati-Ghibli-Ermenegildo-Zegna-Edition-7 Maserati-Ghibli-Ermenegildo-Zegna-Edition-1 Maserati-Ghibli-Ermenegildo-Zegna-Edition

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář