Mansory Rolls Royce Wraith Palm Edition 999

Když už si pořizujete Rolls Royce Wraith za zhruba osm miliónů korun, znamená to, že se s průměrem rozhodně nespokojíte. Takže proč ještě nevyužít známého úpravce luxusních automobilů – Mansory a svého „Rollse“ si trošku nepřikrášlit, popřípadě nenechat postavit na klíč?

Limitovaná edice Mansory Rolls Royce Wraith nese název Palm Edition 999 a vznikne v pouhých 9 kusech. Hlavním rysem úpravy, je dvoubarevný lak a pozlacení karosérie 24K zlatem. Další a neméně důležitou zajímavostí je body-kit vyroben z uhlíkových vláken. Karbonový je přední nárazník s dodanými LED světly pro denní svícení, přední blatníky, boční prahy, upravený zadní nárazník a střešní spoiler pro lepší aerodynamiku.

Luxusní automobil Rolls Royce Wraith Palm Edition 999

Samozřejmě nezůstalo jen u exteriéru vozu, ale specialisté z Mansory se také dostatečně „vyřádili“ uvnitř. Všechna původní loga byla nahrazena zlatým logem Mansory a veškeré plakety byly vyrobeny z 24 karátového zlata. Stejně tak jsou pozlaceny všechny kovové povrchy, ať už kliky dveří, mřížka chladiče nebo hlavní znak vozu „Spirit of Ecstasy“.

Ani pod kapotou nezůstal „kámen na kameni“ a pohonná jednotka o objemu 6,6 litru dostala „doping“ v podobě zvýšení výkonu. Dvanáctiválec nyní produkuje výkon 729 koní a 1 000 NM točivého momentu. V řeči zrychlení to pak znamená, že z 0 na 100km/h se dostanete za 4,4 vteřiny, a ručička rychloměru se zastaví na hodnotě 310 km/h. Na dvou a půl tuny vážící automobil jsou to rozhodně působivé hodnoty.

Luxusní Rolls Royce Wraith Palm Edition 999 Rolls-Royce-Wraith-Palm-Edition-999

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář