Mandarin Oriental Sanya – na luxusní dovolenou do Číny!

Oslava vánočních svátku a Nového roku je definitivně za námi. Je tedy nejvyšší čas začít plánovat kam vyrazit na „zimní“ dovolenou. A pokud máte rádi oslavy a chcete skloubit příjemné s příjemným (dovolenou a další oslavou Nového roku), jeví se jako ideální nápad navštívit v únoru Čínskou lidovou republiku.

Říkáte si „proč zrovna Čínu“? Pětihvězdičkový luxusní hotel Mandarin Oriental Sanya nacházející se na ostrovním státě Hainan, Vám ukáže proč. Tenhle zážitek jen tak nezapomenete a ani nebudete moci uvěřit, že se nacházíte v jedné z nejlidnatější zemi světa.

Mandarin Oriental Sanya - luxusní dovolená v Čínské lidové republice

Dokonalou tropickou dovolenou zažijete díky vynikajícím pokrmům, úchvatný scenériím a také díky dokonalému servisu. Celý rezort byl koncipován tak, aby doslova rozmazloval své hosty na nejvyšší možnou úroveň. A musíme uznat, že se mu to daří skvěle.

Mandarin Oriental Sanya - luxusní dovolená

Ubytovat se můžete v luxusně zařízených apartmánech, nebo pokud chcete ten nejvyšší možný standard, tak v soukromých vilách o velikosti 150m2. Že je zde důraz kladen na sebemenší detail, dokazuje i fakt že je každý apartmán navržen designérem a vybaven tím nejluxusnějším stylovým nábytkem. Nevyhovuje Vám modernost a minimalismus? Nevadí, jen řekněte své preference a ochotný personál zařídí vybavení apartmánu přesně dle Vašich požadavků a nejtajnějších představ. Soukromé terasy, bazény nebo altánky jsou zde v případě dražších apartmánů samozřejmostí.

Luxusní dovolená Mandarin Oriental Sanya

Nádhernou přírodu a dokonalý servis doplňuje průzračně čisté Jihočínské moře s bohatou podvodní faunou a florou. Dovedete si představit ideálnější místo pro začátek lekcí tai chi nebo jógy, než v zemi kde má dlouhou historii. Přes 6 400 metrů čtverečních letoviska, poskytne vše, co si jen budete přát. Ať už to jsou adrenalinové zážitky jako lety helikoptérou, potápění, windsurfing nebo rozmazlující lázeňské rituály či tradiční čínská medicína.

Luxusní letovisko Mandarin Oriental Sanya se nachází zhruba 20 minut jízdy od letiště Sanya International Airport a cca 10 minut od oblíbené pláže Dadonghai Beach.

Cena za ubytování v luxusním apartmánu začíná na příjemných 12 000 Kč/noc a pokračuje až k 93 000 Kč/noc při vybrání luxusní soukromé vily. Více informací o cenách a rezervaci provedete na serveru Booking.com.

Luxusní dovolená - Mandarin Oriental Sanya Luxusní dovolená v Číně - Mandarin Oriental Sanya Neobvyklá dovolená v Číně Mandarin Oriental Sanya Mandarin Oriental Sanya - Čína Mandarin Oriental Sanya luxusní dovolená Mandarin Oriental Sanya mandarin-oriental-sanya-luxusni-dovolena

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář