Lytro Illum

Druhá generace malého fotoaparátu, který se vyslovuje il-loom a vlastně to ani malý fotoaparát není, je právě na trhu. Váží přes 900 gramů a má rozměry 165,1 x 144,7 x 88,9 mm. Někdo by si řekl, že je opravdu velký, ale ve skutečnosti je tak akorát. Proto nalezneme na zadní straně 4-palcový výklopný dotykový display. Fotoaparát je také vybaven 40-megaray obrazovým senzorem (první generace modelu měla pouze 11-megaray senzor), což je takové „domácí“ označení senzorů které používá jen společnost Lytro.

Velkou výhodou je, že Vám bude stačit pouze jeden objektiv. Ohnisková vzdálenost 30 – 250 mm je skutečně impozantní, stejně jako konstantní světelnost clony f/2.0 a všestranný optický 8x zoom. Všechno tohle Vám pomůže ve fotografování široké škály snímků a je jedno zda-li fotíte portrét, krajinu nebo sportovní akci. Stačí Vám pouze tento jeden objektiv (který ovšem váží půl kila).Fotoaparat Lytro Illum Camera

Dalším charakteristickým rysem je možnost složených záběrů, které se aktivuje tlačítkem Lytro na těle přístroje. Ačkoliv to zní podobně jako „sendvič“ pro záběry HDR, opak je pravdou.

Během snímání obrazu se Vám na displayi ukazuje relativní zaostření všech objektů v záběru, což umožňuje složení obrazu do 3D. V reálném čase jste informování pomocí barevného odlišení o prvcích, které jsou v daném rozsahu záběru pro složení do 3D a které nikoliv.

Se softwarovou výbavou od Lytro můžete na počítači měnit zoom, změnit ostření, hloubku ostrosti, či perspektivu již hotových fotografií. Samozřejmě nechybí ani možnost převést fotografie do dynamických animací, které mohou být i ve 3D.

Lytro Illum fotoaparat luxusni fotoaparat Lytro Illum Lytro Illum camera Lytro Illum fotak Lytro Illum

Koukněte také na

Diamond Aircraft DA50-V Be Unique

Cestovat po silnicích a dálnicích vás přestává bavit? Moře nemáme a kupovat si luxusní private …

Napsat komentář