Luxusní zakázkové šperky také v Praze!

Co mají společného jména Harry Winston, Matthew Campbell Laurenza, David Yurman, Anita May, Austin Moore nebo Gil Sousa? Všechno to jsou umělečtí šperkaři, kteří tvoří ty nejnádhernější a zároveň nejoriginálnější kousky jaké kdy můžete vlastnit.

Každý požitkář a milovník luxusu chce originál, mít produkt, který má „svou duši“ a je významně spjat s majitelem. Ne klasickou konfekci, kterou má několik desítek až stovek tisíc dalších lidí. Vy jste jedineční a chcete být jedineční. Toho si jsou dobře vědomy i zahraniční designéři z domů luxusu jako je Chopard, Piaget, Cartier nebo Bvlgari, kteří nabízejí svým zákazníkům výrobu zakázkových šperků. Ovšem ne každý chce kvůli výrobě luxusního šperku odjíždět do zahraničí a řešit své šperky několik měsíců, zvláště pokud jsou určeny jako dárek.

rings2-819x1024

Naštěstí není výroba luxusních šperků jen doménou zahraniční subjektů ale také v Praze nalezneme schopné umělce, kteří svoji práci skutečně milují a dokáží vyrobit téměř vše co si přejete a po čem toužíte.

Přesné porozumění hlavním požadavkům klienta je nutností pro úspěšnou spolupráci. Kreativita designéra, láska k vykonávané činnosti a umělecké nadání jsou prvky, které přemění Váš návrh v opravdu skvostný šperk.

Na základě kladných recenzí a doporučení jsme se proto vydali za jedním z profesionálů svého oboru. Navštívili jsme pana Petra Horatschkeho a jeho Atelier šperků v centru Prahy. Tento mistrný zlatník propadl nádhernému umění před více než 20 lety a jak sám říká, stále jej baví a inspiruje. Sledování nejnovějších trendů, vymýšlení nových šperků, precizní práce na setiny milimetru, to vše je zábava na celý život.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Přejete si jednoduchý řetízek na ruku, nebo naopak detailně propracovanou miniaturu bysty osázenou diamanty a drahokamy? Nic není problém. Proces je u zakázkového šperku téměř vždy stejný: přijdete s Vaším nápadem nebo představou na domluvenou konzultaci, přenesete myšlenku na papír a během krátké doby obdržíte několik skic Vašeho šperku.

Platinum-diamond-engagement-ring-simon-G-3-31

Po schválení návrhu dojde k ručnímu vymodelování 3D objektu a po finálním odsouhlasení k výrobě samotného šperku. Samozřejmě je každý krok je několikrát prodiskutován, tak aby byl šperk přesně podle Vašich představ.

Jelikož se jedná o ruční výrobu, nemůžete očekávat, že během 10 minutové návštěvy odcházíte a v ruce nesete svůj vysněný klenot. Ale i tak je většina zakázkových šperků vyrobena do 14 dnů, což je doba, do které Vám nepřijde ani konfekční zboží objednané v zahraničí.

Pokud chcete něco velmi neobvyklého až extrémního, je nutné počítat s delším časovým intervalem a to až 30 dní. Ostatně zakoupit požadovaný diamant přímo na burze v Antverpách také není jen tak.

wonder-bridal-rings

Bílé zlato, žluté zlato, červené zlato, diamanty, drahokamy, barva, čistota, lom světla, uchycení, brus, vzhled – to vše je potřeba při výrobě zvážit. Ale nebojte se, profesionálové z Atelier Šperku Vám rádi poradí a navrhnou to nejlepší řešení. Kontaktovat je můžete na telefonu 222 518 222 nebo 605 281 900. Popřípadě navštívit na adrese:

AtelierSperku.cz
Francouzská 13
Náměstí míru
120 00 Praha 2

prsten lzicka bryle

3d-rendering-of-a-diamond-ring--imagio10048208

Koukněte také na

Porsche 911 GT3 TechArt – stylový tuning

Máte v garáži zaparkované nové Porsche 911 GT3 a přemýšlíte jak se ještě více odlišit od …

Napsat komentář