Luxusní umyvadlová baterie inspirovaná Audi?

Pamatujete si na nedávno uveřejněný článek o luxusní sportovní jachtě Bugatti, kterou navrhoval průmyslový designér a milovník automobilů Fraser Leid? Neuvěřitelně talentovaný návrhář, který přenesl ducha automobilu Bugatti Type 57 na koncept sportovního člunu, předvádí svůj další kousek. Konceptem je tentokrát futuristická umyvadlová baterie, inspirovaná vozy a společností Audi.

Samozřejmě nejde jen o neotřelý design, ale také funkčnost. Hudōr Faucet – jak se tato luxusní umyvadlová baterie jmenuje, obsahuje bezdotykový systém s integrovaným čidlem pohybu, snadno vyměnitelný zásobník na tekuté mýdlo a antibakteriální UV světlo.

Luxusní baterie Audi

Na rozdíl od tradičních kohoutků a baterií, je mytí rukou u Hudōr Faucet doslova zážitkem. Neobvyklý design je mixem harmonického étosu Audi, kdy se mísí bezpečnost a integrace moderních technologii. Základní jádro kde dochází k míchání teplé a studené vody je vyrobeno z uhlíkového kompozitu a chrání tak před okolními vlivy prostředí. Kruhový prstenec z tvrzeného skla má uvnitř dva hliníkové pruhy. V jednom z těchto pruhů jsou umístěny drobné trysky, které produkují jemný proud vody různého směru. Druhý pruh slouží k dezinfekci a obsahuje zabudované UV světlo.

Malé infračervené čidlo pohybu se nachází ve spodní části umyvadla a detekuje tak snadno pohyb, kdy se má spustit nebo vypnout. Ve zbytku zařízení se také nachází dávkovač tekutého mýdla a v přední části si můžete nastavit pomocí zjednodušené kolejničky teplotu vody.

Luxusní vodovodní baterie Audi Luxusní umyvadlová baterie od Audi

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář