Luxusní umyvadlová baterie od Audi

Luxusní umyvadlová baterie inspirovaná Audi?

Pamatujete si na nedávno uveřejněný článek o luxusní sportovní jachtě Bugatti, kterou navrhoval průmyslový designér a milovník automobilů Fraser Leid? Neuvěřitelně talentovaný návrhář, který přenesl ducha automobilu Bugatti Type 57 na koncept sportovního člunu, předvádí svůj další kousek. Konceptem je tentokrát futuristická umyvadlová baterie, inspirovaná vozy a společností Audi.

Samozřejmě nejde jen o neotřelý design, ale také funkčnost. Hudōr Faucet – jak se tato luxusní umyvadlová baterie jmenuje, obsahuje bezdotykový systém s integrovaným čidlem pohybu, snadno vyměnitelný zásobník na tekuté mýdlo a antibakteriální UV světlo.

Luxusní baterie Audi

Na rozdíl od tradičních kohoutků a baterií, je mytí rukou u Hudōr Faucet doslova zážitkem. Neobvyklý design je mixem harmonického étosu Audi, kdy se mísí bezpečnost a integrace moderních technologii. Základní jádro kde dochází k míchání teplé a studené vody je vyrobeno z uhlíkového kompozitu a chrání tak před okolními vlivy prostředí. Kruhový prstenec z tvrzeného skla má uvnitř dva hliníkové pruhy. V jednom z těchto pruhů jsou umístěny drobné trysky, které produkují jemný proud vody různého směru. Druhý pruh slouží k dezinfekci a obsahuje zabudované UV světlo.

Malé infračervené čidlo pohybu se nachází ve spodní části umyvadla a detekuje tak snadno pohyb, kdy se má spustit nebo vypnout. Ve zbytku zařízení se také nachází dávkovač tekutého mýdla a v přední části si můžete nastavit pomocí zjednodušené kolejničky teplotu vody.

Luxusní vodovodní baterie Audi Luxusní umyvadlová baterie od Audi

Koukněte také na

hodinky-porsche-design-1919-eternity911-1mionth-ltded

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář