Luxusní trimaran Dragonship 25

PI Super Yachts je společností kterou nemusíme milovníkům luxusu dlouho představovat. Své jméno si firma vybudovala ve světě bohatých a slavných pomocí sofistikovanosti, vysokého nadstandardu a s využitím moderních technologií. Poslední novinkou společnosti je luxusní trimaran Dragonship 25, který nabídne 291 metrů čtverečních opravdového přepychu.

Vzhledem k délce 25 metrů a skvělé koncepci trimaranu, můžete ubytovat až 10 hostů a čtyři členy posádky. A to nejlepší je, že se budete cítit jako v plně vybaveném luxusním šestihvězdičkovém hotelu. Vytvořit téměř 300 metrů čtverečních luxusu je pro společnost PI Super Yachts otázkou života a smrti. Proto zde naleznete ty nejlepší materiály, na které jen můžete pomyslet v kombinaci s perfektním designem kajut a moderní technologií tvořící celek, který jste na vodě ještě neviděli.

Luxusní jachta Dragonship 25

Nově využitá technologie s názvem Hydrogenisis „Blue Box“ je kombinací elektrického pohonu, jedinečného Autosail systému a vestavěných solárních panelů. To znamená, že se jedná o doposud nejšetrnější luxusní trimaran, který na moři naleznete.

Hydrogenisis „Blue Box“ funguje na systému čerpání okysličené mořské vody a následném extrahování vodíkových iontů. Ty pak fungují jako palivo pro spuštění palivových článků pro elektricky poháněné vrtule.

Systém Autosail funguje na principu rozmístěných čidel, které neustále snímají podmínky pro získání nejlepšího větru do plachet. Data jsou vyhodnocována v reálném čase a pomocí elektrických motorů je plachta trimaranu automaticky natáčena pro dosažení nejlepší efektivity. Díky těmto systémům lze nový trimaran Dragonship 25 označit jako „carbon free“. Nulové emise pro pohyblivých 291 metrů luxusu znějí téměř jako ze sci-fi filmu, ovšem technologie je dnes na takové úrovni že se vlastně není ani čemu divit.

Luxusní trimaran Dragonship 25

Největší salónek naleznete v hlavním trupu lodi a je zakryt odrazovým sklem pro maximální soukromí. Večeři si pak vychutnáte na zadní části trimaranu poté, co na horní palubě vybavené hydraulickým jeřábem „zaparkujete“ svůj nafukovací člun o délce 5,2 metru. K dispozici jsou samozřejmě také čtyři apartmány pro hosty na hlavní palubě a spouštěcí paluba v zadní části trimaranu pro zábavu, koupání a jiné vodní sporty.

Pokud Vás luxusní jachta/trimaran Dragonship 25 oslovil, není nic jednoduššího než kontaktovat PI Super Yachts.

Luxusni trimaran Dragonship 25

Koukněte také na

Project Speed – rychlá hračka pro miliardáře

Rychlost, elegance a přepychové vybavení. Tak by se dala charakterizovat nová koncepce luxusní jachty od …

Napsat komentář