Tonino Lamborghini ALPHA-ONE

Tonino Lamborghini po dlouhé době představuje svůj další mobilní telefon, tentokrát s názvem ALPHA-ONE. Jako u všech ostatních špičkových produktů, i tento telefon vznikne jako limitovaná edice pouze v několika kusech. S cenou nastavenou na 2 450 dolarů (cca 61 250 Kč) patří tento telefon daleko za „prémiové“ modely běžných výrobců. Neplatíte zde samozřejmě pouze za značku, ale také za perfektní skloubení technologie state-of-art a luxusu.

luxusni-mobilni-telefon-tonino-lamborghini-alpha-one

Tonino Lamborghini ALPHA-ONE je vyroben z unikátního materiálu s názvem „Liquidmetal“, který je směsicí několika kovů a látek, zaručující vyšší pevnost než klasický titan. Zadní část je ručně opracována a pokryta výběrovou italskou kůží, která je prošita zlatými nitěmi.

Technologie luxusních telefonů vždy tak trošku zaostávala svými specifikacemi za běžným segmentem. Zejména proto že přidaná hodnota nejnovějších technologii nebyla důležitá natolik, jako aby vše správně fungovalo a poskytovalo nadstandardní službu zákazníkovi. Ovšem novinka od Tonino Lamborghini se může pochlubit specifikacemi, které bez problému udrží tempo s nejnovějšími přístroji na trhu.

luxusni-mobil-tonino-lamborghini-alpha-one

Těšit se můžete na 5,5“ QHD display s rozlišením 2560×1440 pixelů, čtyřjádrový procesor Qualcomm Snapdragon 820, operační paměť 4 GB, vnitřní paměť o velikosti 64 GB, podporu dvou SIM karet a 3250mAh baterii. O špičkovou kvalitu zvuku se postarají dva přední reproduktory Dolby Audio System s možností 3D zvuku ve vysoké standardu. Luxusní telefon Tonino Lamborghini ALPHA-ONE je prozatím dostupný pouze pro trhy v Jižní Koreji, Rusku, Spojených arabských emirátech, Číně a Velké Británii.

tonino-lamborghini-alpha-one luxusni-telefon-tonino-lamborghini-alpha-one

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář