Mobiado Professional 3 GCB Dong Son

Dnešní doba nahrává hlavně telefonům s dotykovou obrazovkou a od klasické tlačítkové koncepce telefonů se téměř upustilo. Pokud si nechcete kupovat staré modely z druhé ruky, nebo naopak nové ale low-endové modely několika málo výrobců, moc možností Vám nezbývá. Kromě nedávno představeného luxusního telefonu Vertu Signature Touch Lizard máte na výběr ještě mezi luxusními telefony Mobiado z kanadského Vacouveru.

Luxusni telefon Mobiado tlacitkovy

Nový luxusní telefon Mobiado Professional 3 GCB Dong Son je limitovanou edicí, která vznikne v pouhých 100 kusech. Inspirací při výrobě přístroje byly bubny Dong Son – pocházející z dongsonské kultury zhruba kolem roku 800 před naším letopočtem (doba bronzová). Dong Son bubny byly používány primárně jako hudební nástroj při důležitých kulturních akcích dané doby. Váha tohoto bronzového bubnu dosahovala až 100 kilogramů a vrchní část byla zdobena scénami z běžného života. Textura vrchní části zachycuje války, klasický život ale také zvířata nebo čluny pro přepravu zboží.

Luxusni telefon Mobiado Professional 3 GCB Dong Son

A právě tyto scény a zdobení naleznete na mosazném rámu telefonu Mobiado Dong Son. Precizně opracovaný rám na CNC přístroji byl povrchově „zocelen“ metodou tryskání skleněnými kuličkami aby mohl být nakonec pozlacen 24 karátovým zlatem. Elegantní zdobený telefon, který kombinuje umění a moderní technologie se tak rázem stává luxusní záležitostí pro vyvolené.

Ani ostatní materiály nijak nezaostávají, display je chráněn safírovým sklem a veškeré šroubky, které drží telefon při sobě jsou taktéž pozlaceny. Tlačítka nejsou samozřejmě vyrobeny z ničeho jiného než z broušeného safíru a jejich zapuštění do přístroje je přesné na tisícinu milimetru.

Luxusni telefon Mobiado tlacitkovy

Luxusní telefon Mobiado Professional 3 GCB Dong Son bude standardně dodáván „odblokovaný“ na všechny operátory a díky podpoře všech GSM sítí jej bude možné použít kdekoliv na světě. Velkou výhodou je podpora dvou SIM karet, ovšem 3G WCDMA připojení k internetu bude dostupné pouze na primární SIM. V jednoduchosti je krása a proto zde nalezneme 2,4“ display s rozlišením QVGA, rozšiřitelnou paměť o MicroSD karty, kvalitní fotoaparát s možností natáčení videa a konektivitu přes Bluetooth.

Luxusní telefon - Mobiado Professional 3 GCB Dong Son Mobiado Professional 3 GCB Dong Son

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář