Sportovní jachta Filippetti S53

Pořizovat si luxusní jachtu s délkou přes 50 metrů na pár měsíců v roce pro Vás nemá cenu? Zkuste menší ale stejně luxusní sportovní jachtu Filippetti S53! Pouhých 18 metrů dlouhá loď je ideálním kompromisem mezi velkými jachtami a sportovními čluny. Na těch pár týdnů v roce je to perfektní volba pro začínajícího jachtaře ale i námořního vlka s několikaletými zkušenostmi.

Ať už se jedná o oblečení, nábytek, automobily nebo luxusní lodě, je jasné že italské firmy opravdu design umí. A není tomu ani jinak u rodinné společnost Filippetti, kterou v roce 2009 založil Fausto Filippetti společně se svým syny Giovannim a Martina. Fausto zúročil svých více než 35 let zkušeností a v září roku 2008 představil svojí první sportovní jachtu Filippetti Daemon 75s. Ihned po představení vzbudila jachta Daemon 75s zájem veřejnosti natolik markantní, že bylo rozhodnuto ve výrobě pokračovat.

luxusní jachta Filippetti S53

Sportovní jachta Filippetti S53 nabídne propojení luxusního interiéru s hi-tech zařízením a to vše zabalené do nádherného designu. Horní kabina je rozdělena příčkou na dvě části – stolek a pracovní oblast kapitána a zadní lavice pro pohodlné cestování zbytku posádky. V případě potřeby je možné stolek rozložit a „propojit“ tak oba prostory. V podpalubí najdete velkou kuchyň a tři kajuty. Dvě jsou vybaveny královskou manželskou postelí a třetí jednolůžkem. Dvoje sociální zařízení zaručují pohodlí i při plném obsazení posádkou.

Motorizaci můžete zvolit ze dvou dieselových motorů 900 mHP MAN s celkovým výkonem 1800 koní, nebo klasičtější dvojici motorů Volvo Penta IPS900 s celkovým výkonem 1400 koní. Na druhou stranu není spotřeba paliva tak rozdílná oproti dynamičtější verzi a vyplatí se vzít spíše variantu s motory MAN. Pokud však preferujete tryskový pohon a možnost plavení se v mělké vodě oproti rychlosti, zvolte motory Volvo Penta. Maximální rychlost při využití motorů MAN činí 46 uzlů a klasická cestovní 37 uzlů. Nádrž na palivo s 2 500 litry pak dostačuje na nejednu delší cestu. Asi jsme si oblíbili novou hračku, co Vy?

Luxusní sportovní jachta Filippetti S53 luxusni sportovni jachta Filippetti S53 Luxusní sportovní jachta - Filippetti S53 luxusni jachta Filippetti S53 sportovní jachta - Filippetti S53 sportovní jachta Filippetti S53

Koukněte také na

Project Speed – rychlá hračka pro miliardáře

Rychlost, elegance a přepychové vybavení. Tak by se dala charakterizovat nová koncepce luxusní jachty od …

Napsat komentář