Louis Vuitton – V Fashion

Novou kolekci exkluzivních šperků, představila pod názvem V Fashion, společnost Louis Vuitton.

Vytvořil ji francouzský designér a zároveň kreativní ředitel módního domu Louis Vuitton – Nicolas Ghesquière. Luxusní kolekce šperků je skvělým mixem extravagance a sofistikovaného minimalismu. Pokud se podíváme pozorně, můžeme si všimnout i určitých vizuálních rysů Art Deco. Jak už bývá u značky Louis Vuitton zvykem, maximální preciznost se smyslem pro detail se projevila i u této kolekce. Ručně vyráběné šperky ze zlata nebo mosazi s palladiovou povrchovou úpravou jsou opravdu elegantní.

šperky louis vuitton

Tím nejlepším co z kolekce V Fashion můžete mít je luxusní náhrdelník Essential V, který je stylizován s klíčkem pro otevření symbolických zámků této společnosti. Cena samotného náhrdelníku činí 1960 dolarů (cca 50 000 Kč).

Louis Vuitton V Fashion Jewelry

Tento náhrdelník skvěle doplní naušnice Essential V ze stejné kolekce za cenu od 430 dolarů (cca 10 500 Kč), nebo ruční náramek který skvěle doplní jakýkoliv outfit, za cenu 1070 dolarů (cca 27 000 Kč).

Louis Vuitton V Fashion luxusni sperky louis vuitton sperky louis vuitton luxusní šperky louis vuitton Šperky Louis Vuitton V Fashion

Koukněte také na

Chopard – Garden of Kalahari

Ultra vzácný 342 karátový diamant s názvem „Královna Kalahari“ (Queen of Kalahari) byl nedávno přeměřen na …

Napsat komentář