Empress – luxusní náhrdelník za více než 100 miliónů korun

Pokud se často pohybujete v high society prostředí, jistě víte, jak je těžké stát se opravdovou hvězdou večera. Ve společnosti kde peníze nehrají roli, je překvapení hostů mnohdy opravdu těžké. Luxusní šperky od Cartiéra, Tiffany&Co. nebo jiného slavného návrháře jsou zde na denním pořádku. Ale nyní přišla Vaše chvíle!

Luxusní šperky od Black, Starr & Frost, respektive luxusní náhrdelník Empress, je něco neobvyklého a zároveň úžasného. To, že jsou diamanty krásné v jakémkoliv tvaru a šperku, je známý fakt. Ale nejkrásnější diamanty jsou vždy ty nošené, proto se říká že „diamanty jsou nejlepším přítel žen“.

luxusní náhrdelník Empress

Pokud Vám značka Black, Starr & Frost nic neříká, jedná se o jednu z nejstarších zlatnických firem na Americkém kontinentu. Historie této značky sahá až 200 let zpět a její šperky nosí nejvlivnější rodiny po celém světě. Včetně Rockefellerů, Vanderbiltů, Carnegies, Guggenheimů nebo třeba i Princ z Winsdoru.

V této kolekci se společnost Black, Starr & Frost vrací ke kořenům své značky a naleznete zde tak prstýnky, náramky, náušnice a již zmíněné náhrdelníky, které lze nosit celý den. Veškeré šperky jsou vyrobeny z platiny, 18K zlata a diamantů v hmotnostech od 0,33 až po 53.38 karátu.

Empress – luxusní náhrdelník za více než 100 miliónů korun

Tím nejvýraznějším a nejzajímavějším luxusním šperkem z celé Black, Starr & Frost kolekce, je náhrdelník Empress v hodnotě neuvěřitelných 4,5 miliónu dolarů (cca 112 500 000 Kč). Náhrdelník je osázen 438 diamanty o celkové váze 93,17 karátu a doplněn 30 vzácnými Barmskými safíry o hmotnosti 111,9 karátu. Vyrobit tento luxusní náhrdelník trvalo pěti zlatnickým mistrům přes 1500 hodin. Diamanty byly ručně vybírány v barvě D a E s čistotou VVS a VS.

Ceny luxusních šperků v nové kolekci Black, Starr & Frost začínají na 1 598 dolarech (cca 40 000 Kč) a stupňují se až k onomu náhrdelníku za 4,5 miliónu dolarů.

luxusní šperky Black, Starr & Frost luxusni nahrdelnik Empress

Koukněte také na

Chopard – Garden of Kalahari

Ultra vzácný 342 karátový diamant s názvem „Královna Kalahari“ (Queen of Kalahari) byl nedávno přeměřen na …

Napsat komentář