Luxusní šperky pro rok 2016 – Chopard Haute Joaillerie

Stejně jako je Haute Couture zaměřeno na dokonalou módu a vysoký standard zpracování, je Haute Joaillerie zaměřeno na šperky. Po jednom roce, kdy společnost Chopard vstoupila do Fédération Française de la Couture (Francouzská Federace módy a ready-to-wear návrhářů a módních designérů, založená již v roce 1973), představila svojí kolekci luxusních šperků se skromným názvem Haute Joaillerie. Představení nové kolekce pro rok 2016 proběhlo na veletrhu Paris Haute Couture Week a nutno přiznat, že pojmenování této kolekce není rozhodně troufalé, ale díky šperkařským kvalitám společnosti Chopard, spíše výstižné.

Luxusní náramek Chopard Haute Joaillerie

Slavná značka představila tři nádherné manžetové náramky zdobené drahokamy a titanem, pár dech beroucích náušnic a náhrdelník.
První náramek je složen ze dvou motýlů osázených topazem, doplněných Paraiba turmalíny a ametystem uchyceným na titanové „kostře“ náramku. Motýlky lze sundat z listu a mohou posloužit jako luxusní náušnice, kdy z druhé části listů vytvoříte exkluzivní brož.

Luxusní náušnice Chopard Haute Joaillerie

Druhý manžetový náramek je vyroben z 18 karátového bílého zlata a titanu. I ten je osázen ametystem, Paraiba turmalíny, smaragdy a safíry. Navíc jeho propletení listů a motýlů vytváří neodolatelný efekt složitosti a na ruce jemné dámy, působí opravdu elegantně. Zvláště pokud si k němu vezmete náhrdelník ze stejné kolekce. Ten je osázen modrými a červenými drahokamy několika odstínů soustředěných kolem 14 karátového tanzanitu hruškovitého tvaru.

Luxusní šperky - Chopard Haute Joaillerie

Celý out-fit pak doladíte pomocí epochálního zlatého prstenu, v jehož středu naleznete 55 karátový tanzanit. Nebo třeba pomocí nefritových náušnic osázených smaragdy a diamanty. Exkluzivní kolekce luxusních šperků pro neobyčejné ženy je právě tu!

Luxusní šperky - Chopard Haute Joaillerie Luxusní šperky pro rok 2016 - Chopard Haute Joaillerie Luxusní nefirtové náušnice Chopard Haute Joaillerie Luxusní náhrdelník Chopard

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář