Luxusní šperky Carrera y Carrera Alegoría

Španělský výrobce luxusních šperků, společnost Carrera y Carrera, představila novou kolekci šperků nazvanou Alegoría. Precizní kolekce, ve které se mísí krása a přirozenost s přírodní energii, obsahuje kousky inspirované půvabem motýlů.

Jemnost a nádhera těchto tvorů upoutala zlatníky ze společnosti Carrera y Carrera natolik, že se rozhodli pro vytvoření nové dámské kolekce a zachycení tak ohromující elegance. Ty nejlepší materiály, které si dokážete představit, jsou v této kolekci samozřejmostí. Zlato, safíry, diamanty jsou zasázeny do několika nádherných náušnic, prstenů a náhrdelníků. Stylová kombinace bílého a žlutého zlata s růžovými safíry a diamanty se jen tak někde nevidí.

luxusni sperky Carrera y Carrera Alegoría

Jedním z nejtěžších šperků na výrobu byl masivní prsten. Designéři chtěli vytvořit jakousi vzdušnost celého prstenu a zároveň Vám umožnit vychutnat si krásu pohybu motýlích křídel z libovolného úhlu. O tom že se to podařilo, nemá smysl diskutovat a prsten je tak opravdovým skvostem celé kolekce.

luxusni nausnice Carrera y Carrera Alegoría

Ostatně ani nové náušnice z této kolekce nebyly na výrobu nejjednodušší. Koncepcí se jedná o klasické náušnice „pecky“ s moderním designem, ale nyní stylizované do podoby vzlétajícího motýla. Neskutečná jemnost těchto náušnic je zapříčiněna propletením vláken křídel a následným doplněním diamanty. Hotové šperkařské umění.

luxusní prsten - Carrera y Carrera Alegoría

Za zmínku také stojí luxusní náhrdelník s hejnem motýlů. Ty jsou „poskládány“ od nejmenšího vespod za sebou nahoru a evokují tak pocit hravosti a rozlítanosti. Osázení diamanty a safírem přidává na extravaganci celého náhrdelníku. Jemnost z této kolekce opravdu čiší a věříme, že ji každá žena přijme s otevřenou náručí.

Luxusní náhrdelník Carrera y Carrera Alegoría luxusní prsten - Carrera y Carrera Luxusní náhrdelník - Carrera y Carrera Alegoría Luxusní náušnice Carrera y Carrera Alegoría Luxusní náušnice - Carrera y Carrera Alegoría luxusni privesek Carrera y Carrera Alegoría Luxusní přívěšek Carrera y Carrera Alegoría Luxusní přívěšek - Carrera y Carrera Alegoría luxusni prsten - Carrera y Carrera luxusní prsten Carrera y Carrera Alegoría luxusní prsteny - Carrera y Carrera Luxusní přívěšek - Carrera y Carrera Luxusní šperky Carrera y Carrera Alegoría

Koukněte také na

Chopard – Garden of Kalahari

Ultra vzácný 342 karátový diamant s názvem „Královna Kalahari“ (Queen of Kalahari) byl nedávno přeměřen na …

Napsat komentář