Amulette de Cartier v nových kreacích ze zlata a vzácného dřeva

Francouzský dům Cartier přichází s novými šperky v kreativní kolekci Amulette de Cartier. Kouzelné amulety ve tvaru kulatého visacího zámku, do kterého lze zamknout i ta nejtajnější přání, jsou nositeli pozitivní emocionální síly. Kolekci se vzácnými kameny, jako jsou onyxy, perleť, opály, chryzoprasy, lapis lazuli či malachity, nově zdobí zlato a vzácné dřevo. Zářivé jako slunce jsou amulety z růžového nebo žlutého zlata zdobené jemnou dekorativní rytinou guilloché.

email preview_Amulette de Cartier

 

Šperk díky poutavým ornamentům odráží paprsky a stává se pro svoji nositelku světlem na její životní cestě i zdrojem energie a radosti. Symboliku klidu, útěchy a ochrany před neštěstím v sobě ukrývá amulet s hadím dřevem snakewood. Vzácné dřevo, které svou strukturou připomíná hadí kůži, je zasazené v růžovém zlatě. Osobní strážce, se kterým nic na světě není nemožné. Kolekce náhrdelníků, náušnic, náramků a prstenů ozdobených diamanty je příslibem i přáním, vzácným talismanem té nejvyšší osobní hodnoty.

Amulette de Cartier ring, small model, yellow gold, diamond Amulette de Cartier necklace, small model, pink gold, snakewood, diamond, chain in pinkg gold Amulette de Cartier necklace, Small Model, Yellow gold, diamond, chain in yellow gold Amulette de Cartier earrings, small model, yellow gold, diamonds Amulette de Cartier_snakewood_image Amulette de Cartier,medium model, pink gold, diamonds, chain in pink gold Amulette de Cartier_guilloche_imageAmulette de Cartier ring, small model, pink gold, diamonds

 

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář