Luxusní soukromé letadlo Cobalt Valkyrie

Už Vás nebaví jezdit na zadním sedadle Vašeho Rollsu a čas od času zůstat stát v koloně? Novou formu dopravy nejen pro dálnici D1, představila aviatická společnost ze San Franciska – Cobalt. Stylová, elegantní, moderní a neuvěřitelně rychlá soukromá letadla řady Valkyrie.

luxusní privatejet Cobalt Valkyrie

Letadla řady Valkyrie dokáží vyvinout rychlost až 480 km/h a jsou k dispozici ve dvou motorových variantách. Maximální dolet činí cca 1930 kilometrů a navíc každé letadlo dokáže přepravit až 5 osob. Pokud Vám stávající rozložení interiéru nevyhovuje, můžete si jej nechat přestavit přesně dle osobních požadavků.

Exteriér a konstrukce letadla vychází z designu bojových stíhaček, jen s tím rozdílem že je zde vše zaoblené, s čistšími liniemi a doplněno prémiovými úpravami povrchů. Toto inovativní soukromé letadlo není jen technologicky na vysoké úrovni, ale je také velmi luxusní. Můžete si vybrat ze široké škály individualizace interiéru, ať už jsou to ručně šité kožené sedačky, povrchová úprava panelů do speciálního lakování nebo přiznání „kovu“ až po uspořádání palubní desky včetně ukazatelů a ovládacích panelů na jedno tlačítko. Jednoduše jej stisknete a vše se upraví přesně dle Vašich preferencí.

luxusní soukromé letadlo Cobalt Valkyrie

Nová vertikální křídla pomáhají letounu v lepší manévrovatelnosti a poskytují stabilitu ve vyšších rychlostech. Nyní si opravdu můžete vychutnat bezpečné přistání i v nepříznivých podmínkách. A kdyby to náhodou nevyšlo, je v kabině několik padáků. To vše za cenu od 700 000 dolarů (cca 17,5 miliónu korun).

luxusní soukromé letadlo - Cobalt Valkyrie Soukromé letadlo - Cobalt Valkyrie luxusní soukromé letadlo Valkyrie luxusní businessjet Valkyrie luxusní privatejet Valkyrie luxusní soukromé letadlo Cobalt Co50 Valkyrie Soukromé letadlo Cobalt Valkyrie

Koukněte také na

Porsche 911 GT3 TechArt – stylový tuning

Máte v garáži zaparkované nové Porsche 911 GT3 a přemýšlíte jak se ještě více odlišit od …

Napsat komentář