Luxusní smartphone Gresso Regal R1

Jak dlouho nebylo slyšet o výrobci luxusních telefonů Gresso, tak v posledním týdnu je novinek u společnosti dost. Před dvěma dny zveřejněný článek o titanovém krytu pro iPhone 6 a dnes přichází novinka v podobě luxusního telefonu Gresso Regal R1 v limitované edici pouhých 1000 kusů.

Nový dotykový telefon je vybaven 5 palcovým displayem v rozlišení Full HD, které je, stejně jako zbytek přístroje uloženo v titanovém pouzdře třídy 5. Ochrana pomocí Gorilla Glass 3 je samozřejmostí, stejně jako ruční opracovávání těla přístroje.Gresso Regal R1

Zajímavostí je také umístění loga Gresso nikoliv na spodní části a boku přístroje jako u předchozích modelů, ale nahoře decentně přesahující přes display. Co upoutá Váš zrak na první pohled je hloubka přístroje, která činí pouhých 8,8 milimetrů. Tato hodnota je v třídě luxusních mobilních telefonů opravdu nečekaná a těžko dosažitelná. Ostatně i u nedávno zveřejněné novince v podobě Vertu for Bentley, telefonu který vychází původně z Vertu Signature Touch, činí hloubka přístroje 10,5 milimetrů.

Limitovaná edice Gresso Regal R1 vznikne v počtu 999 kusů. Co se týká specifikací přístroje, těšit se můžete na čtyř-jádrový 1,5 GHz procesor, 2GB RAM operační paměti, zadní 13 Mpix fotoaparát, 32 GB interní paměti, 5-palcový display s rozlišením Full HD a operační systém Android ve verzi 4.2.1.

Gresso Regal R1 je aktuálně nejtenčí luxusní smartphone na trhu.
Zakoupit jej můžete přímo na stránkách Gresso.com za cenu 3 000 dolarů (cca 63 000 Kč).

gresso r1 regal nejtenci luxusni smartphone luxusni telefony gresso regal r1 GressoRegalR1 luxusni telefony Gresso Luxusni telefon Gresso Regal R1

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář