Luxusni telefon Gresso Regal R1

Luxusní smartphone Gresso Regal R1

Jak dlouho nebylo slyšet o výrobci luxusních telefonů Gresso, tak v posledním týdnu je novinek u společnosti dost. Před dvěma dny zveřejněný článek o titanovém krytu pro iPhone 6 a dnes přichází novinka v podobě luxusního telefonu Gresso Regal R1 v limitované edici pouhých 1000 kusů.

Nový dotykový telefon je vybaven 5 palcovým displayem v rozlišení Full HD, které je, stejně jako zbytek přístroje uloženo v titanovém pouzdře třídy 5. Ochrana pomocí Gorilla Glass 3 je samozřejmostí, stejně jako ruční opracovávání těla přístroje.Gresso Regal R1

Zajímavostí je také umístění loga Gresso nikoliv na spodní části a boku přístroje jako u předchozích modelů, ale nahoře decentně přesahující přes display. Co upoutá Váš zrak na první pohled je hloubka přístroje, která činí pouhých 8,8 milimetrů. Tato hodnota je v třídě luxusních mobilních telefonů opravdu nečekaná a těžko dosažitelná. Ostatně i u nedávno zveřejněné novince v podobě Vertu for Bentley, telefonu který vychází původně z Vertu Signature Touch, činí hloubka přístroje 10,5 milimetrů.

Limitovaná edice Gresso Regal R1 vznikne v počtu 999 kusů. Co se týká specifikací přístroje, těšit se můžete na čtyř-jádrový 1,5 GHz procesor, 2GB RAM operační paměti, zadní 13 Mpix fotoaparát, 32 GB interní paměti, 5-palcový display s rozlišením Full HD a operační systém Android ve verzi 4.2.1.

Gresso Regal R1 je aktuálně nejtenčí luxusní smartphone na trhu.
Zakoupit jej můžete přímo na stránkách Gresso.com za cenu 3 000 dolarů (cca 63 000 Kč).

gresso r1 regal nejtenci luxusni smartphone luxusni telefony gresso regal r1 GressoRegalR1 luxusni telefony Gresso Luxusni telefon Gresso Regal R1

Koukněte také na

hodinky-porsche-design-1919-eternity911-1mionth-ltded

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář