Luxusní smartphone Gresso Regal Gold

Luxusní smartphone Gresso Regal R1 jsme Vám představili už koncem minulého roku. Pro rok 2015 proběhl model mírným „faceliftem“ kdy je jeho povrchová část pokryta 18 karátovým zlatem. Jak už je u společnosti Gresso zvykem, jedná se o další limitovanou edici omezenou počtem 999 kusů.

smartphone Gresso Regal Gold

Celé tělo je vyrobeno z titanu třídy 5 a potaženo zmíněným 18K zlatem žluté barvy. Technologie využitá k potažení těla přístroje je PVD (tedy stejná jako při výrobě luxusních hodinek), čímž je zajištěno maximální odolnosti nanášené vrstvy. PVD technologie je (fyzikální) depozice z plynné fáze, kdy dochází k nanesení tenkých vrstev pevného substrátu (zde konkrétně 18K zlata) ve vakuu. Někdo si kupuje iPhone se „zlatou“ barvou a někdo telefon se skutečným zlatem.

Luxusni telefon Gresso Regal Gold

Specifikace limitované edice Gresso Regal Gold jsou stejné jako u „klasického“ modelu z titanu. Pěti-palcový FullHD display je dnes standardem i mezi klasickými telefony na trhu a je ideálním kompromisem mezi velikostí a zobrazovanými informacemi. Čtyř jádrový procesor s frekvencí 1,5 GHz a 2 GB RAM operační paměti postačí na většinu uživatelských operací a díky vyladěnému operačnímu systému Android nezaznamenáte žádný problém. Zadní 13 Mpix a přední 5 Mpix fotoaparát společně s 32 GB rozšiřitelné vnitřní paměti i dnes postačí pro zachycení Vašich okamžiků.

Novinkou je možnost objednání zvoleného čísla limitované edice. Jednoduše na stránkách Gresso.com vložíte číslo limitované edice (001-999) které si přejete a pokud bude volné, zaplatíte 6 000 dolarů (cca 150 000 Kč). Do 2 – 5 dnů obdržíte telefon v luxusním koženém pouzdře s certifikátem pravosti, manuálem a nabíječkou.

Gresso Regal Gold luxusni smartphone Luxusni smartphone Gresso Regal Gold Gresso Regal GOld

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář