Beats X MCM

Míchat módní trendy se skvělou audio technikou umí jen několik málo společností. Donedávna tomuto oboru kralovala značka Bang & Olufsen, která si i nadále drží statut toho nejlepšího, co lze v oblasti audio vizuální techniky pořídit. Jenže trh požadoval designově vyvážené produkty v dobré kvalitě a za přijatelnou cenu. A to byl správný impulz pro Andre Romelle Younga (Dr.Dre) a Jimmyho Lovine, kteří v roce 2006 začali formovat společnost Beats Electronics. Nová sluchátka z jejich produkce nazvaná „Beats by Dr. Dre“ se okamžitě uchytila na trhu a zaplnila tak vzrůstající poptávku. Že to byl krok správným směrem ukazuje i akvizice společnosti Apple, která celou společnost Beats Electronics odkoupila za 3,2 miliardy dolarů minulý rok v květnu.

luxusni sluchatka Beats MCM

Beats X MCM je limitovaná edice ve spojení s německým luxusním domem MCM (Modern Creation München). Ten se specializuje na výrobu luxusních koženým zavazadel a doplňků již od roku 1976. Logo užívané společností MCM, je poctou Králi Ludwigovi pro jeho lásku k neoklasicismu a částečně symbolizuje řecký symbol vítězství.

Beats X MCM Studio

MCM Studio Wireless Beats jsou náhlavní sluchátka v černém laku a s monogramem na náušníkách. Možnost pohodlného složení spolu s technologií Bluetooth tvoří z těchto sluchátek ideálního pomocníka na cesty. Také zde naleznete vestavěný mikrofon, technologie potlačení šumu a dobíjecí baterie s výdrží 12 hodin. Cena 600 dolarů (cca 15 000 Kč).

Beats by Dre MCM Pill Speaker

Klasické reproduktory The Beats Pill Character se pod společností MCM proměnili v postavičku nosící baťůžek. Boty MCM zajišťují oporu při postavení na nezpevněný povrch a vestavěný reproduktor díky spárování přes bluetooth nabídne až 7 hodin nepřetržité hudby. Kompletní sada vyjde na 400 dolarů (cca 10 000 Kč).

luxusni sluchatka Beats by Dre MCM

Posledním produktem vzájemné spolupráce, jsou sluchátka MCM Tour s monogramem Cognac Visetos a přicházejícím v tvrdém pouzdru, uzavíratelném na zip. Za 250 dolarů (zhruba 6200 Kč) získáte výkonná sluchátka s čistým zvukem, technologií potlačení šumu a ovládáním RemoteTalk pro hands free nebo ovládání hudby.

Speciální edice Beats X MCM bude k dostání ve vybraných obchodech od prvního dne měsíce června.

Beats by Dre MCM Studio Beats by Dr Dre MCM Pill Speaker Beats by Dre MCM Tour Beats MCM Pill Speaker Beats by Dr Dre MCM Studio Beats by Dr Dre  - MCM Beats by Dre MCM

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář