Luxusní sluchátka Bang & Olufsen BeoPlay H2

Nevíte co komu koupit pod stromeček, nebo čím si ještě udělat radost? Dánský průmyslový designér Jakob Wagner dostal za úkol, stejně jako v předchozí spolupráci se společností Bang & Olufsen, vyprojektovat nová luxusní sluchátka. Aktuální model nese název Bang & Olufsen BeoPlay H2 a jeho hlavní dominantou jsou vlastní 40 mm drivery a basové porty. To zaručuje kvalitní a bohatý hudební výkon.

Kompozit, ze kterého jsou sluchátka vyrobeny je extrémně pevný ale zároveň lehký, proto celá sluchátka váží pouhých 155 gramů. Vybrat si můžete z potažení kvalitní textilií v barvách Silver Cloud, Feldspar Green nebo Carbon Blue. Vítaným bonusem jsou náušníky potažené jehněčí kůží, které známe spíše z vyšších řad luxusních sluchátek Bang & Olufsen BeoPlay H6.
Dálkové ovládání hlasitosti je stejně jako mikrofon dokonale ukryto a neruší estetický design sluchátek.

Zahájení prodeje je naplánováno na začátek prosince za cenu 199 dolarů (cca 4000 korun). Zakoupit je můžete přímo na stránkách prodejce Bang & Olufsen.

Luxusní sluchátka Bang & Olufsen BeoPlay H2 H2-14JS-Lo05 Bang & Olufsen BeoPlay H2 H2-14JS-Lo01 luxusní sluchátka H2-14JS-Lo03Bang & Olufsen BeoPlay H2

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář