Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci je luxusní rezort Conrad Bora Bora Nui znovu otevřen. Hilton (vlastník sítě hotelů Conrad) zde kombinuje prvky designu tradiční Polynésie s moderním vybavením. A jde mu to skvěle.

luxusni-rezort-conrad-bora-bora-nui

Rezort je ukryt na jihozápadě ostrova Motu To’opua a z hlavního letiště Bora Bora tam cesta trvá pouhých 20 minut člunem. První, co vás „udeří“ do očí jsou luxusní vilky a bohatá tropická vegetace. Už samotné uvítání místním proškoleným personálem pro vás bude skvělým zážitkem a poté co vstoupíte do své vily, pochopíte, proč na tuto dovolenou nikdy nezapomenete.

luxusni-dovolena-bora-bora-conrad-bora-bora-nui

Každý vila nebo apartmán má rozlohu lehce přes 100 m2 a pokud si vyberete vilu nad vodou, což rozhodně doporučujeme, získáte úchvatný pohled na horizont laguny. Tyrkysovou vodu můžete pozorovat nejen ze své terasy, popřípadě nekonečného bazénu, ale také přes skleněné panely v podlaze své vily. Upřímně neznáme více uklidňující pohled než na podmořský život v průzračně čisté vodě. A pokud si vyberete prezidentskou vilu s rozlohou přes 300 m2, můžete si prostřednictvím horního patra užívat privátní sauny, soukromé opalovací terásky nebo jen relaxovat pozorováním Tichého oceánu.

luxusni-dovolena-na-bora-bora-conrad-bora-bora-nui

Luxusní rezort Conrad Bora Bora Nui nabízí 86 vil umístěných nad vodou (včetně těch prezidentských) a 29 zahradních a plážových vil včetně apartmánů. Zasazení do laguny je nenásilné a budí dojem jako by zde rezort byl odnepaměti a ne postaven před patnácti lety v roce 2002.

luxusni-ubytovani-v-rezortu-conrad-bora-bora-nui

Kromě plavání a potápění v nádherné laguně si můžete vychutnat kompletní SPA servis, nebo se nechat rozmazlovat v salónu krásy. Pro akčněji založené klienty je zde ultra-moderní fitness centrum, běžecká dráha nebo třeba malá golfová škola. Klasické výlety po okolí přesně dle vašich požadavků ani nezmiňujeme, protože jsou samozřejmostí. Pokud jste o něco více náročnější, rezort disponuje také soukromým heliportem.

conrad-bora-bora-nui-vyhled-na-horizont

Po náročném dni doručujeme sledovat západ slunce v místním baru (Upa Upa Lounge Bar) kde si vyberete nejen z velkého množství koktejlů ale také z výborných jídel. Celkově zde po gastronomické stránce nechybí vůbec nic. Pokud máte rádi mořské plody, místní a francouzskou kuchyni, musíte určitě navštívit Iriatai French Restaurant. Jestli preferujete spíše asijské pokrmy, doporučíme  Banyan Chinese Restaurant a pokud všechny ostatní evropské a americké, tak je jasným cílem restaurace  Tamure Beach Grill.

conrad-bora-bora-nui-zapad-slunce-na-bora-bora

Ceny za ubytování v Conrad Bora Bora Nui začínají na cca 12 000 Kč za noc mimo sezónu za apartmán, až po 180 000 Kč za noc v případě prezidentské vily v hlavní sezóně. Rezervaci proveďte přes Booking.com, kde můžete zájezd stornovat až do 14 dnů před odletem.

conrad-bora-bora-nui-luxusni-rezort conrad-bora-bora-nui-luxusni-dovolena conrad-bora-bora-nui-prezidentska-vila conrad-bora-bora-nui-luxusni-dovolena-na-bora-bora conrad-bora-bora-nui-luxusni-ubytovani-na-bora-bora conrad-bora-bora-nui-dovolena-na-bora-bora luxusni-dovolena-bora-bora-conrad-bora-bora-nui bora-bora-luxusni-ubytovani-conrad-bora-bora-nui luxusni-dovolena-conrad-bora-bora-nui luxusni-ubytovani-conrad-bora-bora-nui luxusni-ubytovani-na-bora-bora-conrad-bora-bora-nui conrad-bora-bora-nui

Koukněte také na

Luxusní rezidence Zaha Hadid New York

Poslední výtvor jedné z nejnadanějších architektek 21. století – Zaha Hadid není potřeba představovat. Hadid a …

Napsat komentář