Luxusní rezort Belmond El Encanto

Rádi odpočíváte „daleko“ od civilizace v nádherném rezortu, který je uzpůsoben přesně Vašim představám? Milujete popíjení drinku s dech beroucím výhledem na Tichý oceán a chcete nechat sluníčko prohřívat Vaše tělo? Pak je správnou volbou luxusní rezort Belmond El Encanto na výběžku Kalifornie spadajícího do oblasti Santa Barbara American Riviera.

Maximální klid si vychutnáte v překrásné zahradě o velikosti sedmi hektarů, která Vám dodá pocitu, že zde můžete strávit zbytek svého života. Z velké míry za to může také moderní a zároveň stylové vybavení celého rezortu, díky kterému se budete cítit jako doma. Nečekejte moderní strohost a studené barvy ale vůni kvalitní kůže, broušený křišťál, výběrové tkaniny, masivní dřevo a mramor dovezený z Itálie. Soukromí, klid a romantika – to jsou základní prvky ubytování v rezortu Belmond El Encanto.

luxusní rezort Belmond El Encanto

Ubytovat se můžete v luxusně zařízených bungalovech o několika stupních výbavy. I ten nejzákladnější nabídne klimatizaci, plochou TV obrazovku, výhled do zahrady, Wi-Fi zdarma, perfektní zvukovou izolaci od venkovního hluku nebo konektory pro připojení iPodu. Varianta ubytování Premier nebo Superior pak nabízí vlastní balkón s výhledem do zahrady, patio, mramorové podlahy, soukromou terasu, bezpečnostní trezory a další špičkové vybavení, na které si jen vzpomenete.

Stejně jako Vás uchvátila zahrada a vybavení rezortu, dostane Vás i místní gastronomie. Ingredience jsou výhradně od lokálních dodavatelů a spolu s nabízenými víny Vám poškádlí nejednu chuťovou buňku. Nádherná lokalita, profesionálně vyškolený personál, úžasná příroda, výtečné jídlo a nadstandardní servis udělají z Vaší dovolené skutečný sen.

luxusní resort Belmond El Encanto

Po náročném dni na golfovém hřišti (vzdáleném pouhých 10 minut jízdy), si zajdete na celkovou masáž těla a večer zakončíte v kouzelně osvětleném bazénu s drinkem oblíbeného pití v ruce. A to vše za cenu od 9 000 Kč za noc.

Ubytování v luxusním rezortu Belmond El Encanto objednávejte prostřednictvím stránek Booking.com.

luxusní rezort - Belmond El Encanto Luxusni resort Belmond El Encanto luxusní resort - Belmond El Encanto luxusní dovolená Belmond El Encanto luxusni rezort Belmond El Encanto restaurace luxusní dovolená - Belmond El Encanto luxusni rezort Belmond El Encanto

Koukněte také na

Porsche 911 GT3 TechArt – stylový tuning

Máte v garáži zaparkované nové Porsche 911 GT3 a přemýšlíte jak se ještě více odlišit od …

Napsat komentář