Luxusní rezidence Zaha Hadid New York

Poslední výtvor jedné z nejnadanějších architektek 21. století – Zaha Hadid není potřeba představovat. Hadid a její designové studio vytvořilo v několika letech tolik dech-beroucích projektů že jim nezbývá nic jiného než smeknout poklonu. A to včetně posledního projektu rezidenčního bydlení v samotném srdci New Yorku na ulici 520 West 28th Street.

zaha-hadid-new-york-luxusni-bydleni

V posledním počinu se uznávaní architekti rozhodli že celý dům vymyslí zcela jinak. Oproti klasické myšlence designu nejdříve exteriéru budovy a poté interiéru na to šli přesně obráceně. Celý dům je tedy postaven zevnitř-ven a používá neobvyklé prvky jako jsou ručně opracovávané kovové panely, zahnuté skelní tabule nebo veškeré podlahy na zakázku. Pokud se vám už nyní představa že v něčem takovém budete bydlet líbí, máte možnost a zároveň nejvyšší čas. Za bydlení v tomto nádherném architektonickém počinu, kde je nyní na prodej čtyřpokojový „byt“ ze kterého vidíte na Empire State Building nebo High Lane, zaplatíte přiměřenou částku. A kolik je tedy cena za exkluzivitu? Pouhých 15 miliónů dolarů (což je zhruba 375 miliónů korun).

luxusni-residence-zaha-hadid-new-york

Rezidence kterou za tuto cenu získáte je velká 418m2 a celý interiér měla na starosti známá New Yorská architekta Jennifer Post. Jestli si někoho chcete najmout na design luxusních nemovitostí, tak je to právě Jennifer Post a její studio. Kombinace bílé barvy s kontrastujícími doplňky a uměním vytváří půvabnou atmosféru a skvěle doplňuje exteriér a filozofii celé budovy.

zaha-hadid-new-york-luxusni-apartmany

V hlavní ložnici najdete průchozí šatnu až do koupelny, která skvěle koresponduje s mramorovou podlahou a zdí. To celé sladěné s dvojitým umyvadlem značky Boffi a speciálním designovým světlem od Hadid.

Samozřejmě to není všechno co tento apartmán nabízí a těšit se můžete na luxusně vybavenou kuchyň kde najdete vše potřebné pro vytvoření těch nejlepších pokrmů. Nebo třeba přístup do 20 metrového bazénu, soukromé kino vybavené technologii IMAX a SPA místnost s bazénem a saunou. Celkem zde bude 39 apartmánů k obývání, takže pokud tady chcete bydlet, měli byste si s nákupem pospíšit.

residence-zaha-hadid-new-york apartmany-zaha-hadid-new-york zaha-hadid-new-york luxusni-aapartmany-zaha-hadid-new-york

Koukněte také na

Conrad Bora Bora Nui

Okamžik na který většina z nás čekala je tady. Po více než roční mnoha miliónové rekonstrukci …

Napsat komentář