Podprsenka Victoria’s Secret za 50 miliónů korun

Blíží se nám přehlídka, na kterou nedočkavě čekají všichni fanoušci luxusního prádla a nádherných modelek. Ano, není řeč o jiné akci než je Victoria’s Secret Fashion Show pro rok 2015. A právě VS připravila na tuto akci lákadlo v podobě luxusní podprsenky Victoria’s Secret Fireworks Fantasy Bra.

Supermodelka, která tuto podprsenku reprezentuje, je Lily Aldridge. Která jako modelka sbírá zkušenosti již od roku 2003 a smlouvu se společností VS podepsala v roce 2009. Až po jednom roce se ale dostala mezi „hvězdný tým“ Victoria’s Secret Angel a prezentuje tak společnost na každoročních Fashion Show. Další rok na to (2011) se spolu s modelkami Candice Swanepoel, Erin Heatherton a Linsday Elingson stali tváří obálky britského vydání časopisu GQ a jejich kariéra jen stoupá.

Luxusní podprsenka Victoria Secret Fireworks Fantasy Bra up

Luxusní podprsenka Victoria’s Secret Fireworks Fantasy Bra je navrhnuta slavným klenotnictvím Mouawad a obsahuje více než 6 500 drahokamů. Exkluzivní kousek byl ručně tvořen hodinovým maratonem trvajícím 685 hodin. Preciznost práce, kterou si jen těžko dokážete představit, navíc deklaruje i nutnost kombinovat na 14 drahokamů do přesných obrazců. Naleznete zde třeba červený granát, modrý topaz, žlutý safír nebo růžový křišťál – tedy nic co byste běžně nalezli ve špercích na trhu. Nemluvě o tom že jsou samozřejmě všechny drahokamy zasazeny do 18K bílého zlata.

Okouzlující styl podprsenky doplňuje diamantový opasek na kobaltově modrých kalhotkách. Ty jsou stejně jako podprsenka ozdobeny „ornamenty“ ohňostroje. Obrazce zde tvoří 400 drahokamů a 126 diamantů. Celková váha drahokamů kompletní soupravy činí 1 364 karátů z čehož mají jen samotné diamanty hmotnost 375 karátů.

Přijde Vám 2 milióny dolarů (cca 50 miliónů korun) za podprsenku hodně, ale stále ji chcete? Na pultech obchodů Victoria’s Secret bude od 11 listopadu k dostání model Victoria’s Secret Very Sexy Flirt, který je základem pro toto umělecké dílo.

V559345

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář