Luxusní plovoucí rezidence – Floating Seahorse

Na klasické luxusní rezidence nebo super luxusní jachty, kde můžete ubytovat i několik desítek lidí jsme si již zvykli. Stejně tak jako na přestavěné průmyslové tankery na luxusní obydlí nebo hypermoderní ponorky, které si nezadají s klasickými domy. Ovšem luxusní plovoucí rezidence, která má tvar moderního domu a hlavně spodní patro pod vodou, tady ještě nebyla.

Nový koncept s názvem „Floating Seahorse“ byl představen na dubajském lodním veletrhu Dubai International Boat Show a mají ho na starosti designéři z Kleindienst Group.

Luxusní rezidence – Floating Seahorse

Nejenom návrh konceptu, ale také celý vývoj, inženýring a výrobu zajistí společnost Kleindienst Group. Takže se nemůže stát, že bude docházet ke klasickým kompromisům při stavbě, jako je tomu u jiných projektů. Tyto luxusní rezidence navíc vzniknou v omezeném nákladu 42 kusů, takže pokud Vás myšlenka tohoto konceptu zaujala, už sepisujte objednávkový formulář.

Dispozice uvnitř domu jsou uspořádány podle nejvíce používaných místností. Dům nabízí plně vybavenou kuchyň s jídelním koutem a spojenou s obývacím prostorem, opravdu velké prosklené zdi abyste mohli sledovat moře celý den a venkovní terasu. Na terasu se vejde bez problému přes 10 lidí, takže i o grilování s přáteli nebudete ochuzeni.

Luxusní dum

Na horní palubě se nachází neformální „odpočinková“ postel, jacuzzi, kuchyňský kout a mini bar. Až si budete chtít odpočinout a třeba i vychutnat krásu západu slunce nad obzorem, víte, kam máte jít.

To nejlepší nalezneme na dolní palubě. Představte si, jak spíte obklopeni mořem a barevnými rybkami u nádherného korálového útesu kde zrovna stojí Váš dům. Překrásná scenérie přírody a mořských živočichů dostane opravdu každého.

Luxusní residence – Floating Seahorse Luxusní residence Luxusní plovoucí dům – Floating Seahorse Luxusní dům – Floating Seahorse

Koukněte také na

Project Speed – rychlá hračka pro miliardáře

Rychlost, elegance a přepychové vybavení. Tak by se dala charakterizovat nová koncepce luxusní jachty od …

Napsat komentář