Luxusní platební karty – Pure + Solid MasterCard

Ať už se ubytováváte v apartmánu, večeříte v luxusní restauraci nebo cestujete malebnou scenérii přírody vlakem, luxusní karty Pure + Solid vyrobené z drahých kovů, poslouží jako dokonalá vizitka Vašeho vybraného stylu.

Ručně vyráběné karty z platiny, zlata nebo stříbra tak představují novou formu luxusu.
Použití těchto předplacených karet není nic složitého. Stačí „nabít“ kartu převodem z bankovního účtu minimální hodnotou 100 Euro. Po aktivaci lze platit a využívat těchto karet všude tam, kde je zobrazen symbol MasterCard. Karta funguje obdobně jako dobíjecí karty na telefon, tedy při platbě za danou komoditu, je částka automaticky a ihned strhávána.

Pure + Solid karty můžete využít jak prostřednictvím klasických terminálů, tak internetu nebo telefonicky. Zajímavostí je, že vybírání peněz z bankomatu je zakázáno z bezpečnostních důvodů. Ovšem na bankovní přepážce hotovost v klidu vyberete. Pokud vyprší platnost karty, zbylá hotovost bude převedena zpět na Váš účet.

Pure + Solid Platinum MasterCard
Pure+Solid MasterCard Platinum
Ručně vyrobená karta s čistotou platiny (Pt 999) je dodávána v kožené pochvě a s platností 60 měsíců.
Pure + Solid Platinum MasterCard je limitována maximálním dobitím 150 000€, a je k dispozici za cenu 28 690 Euro (cca 750 000 Kč).

Pure + Solid Gold MasterCardPure+Solid MasterCard Gold
Jak už název napovídá, karta je vyrobena z 18 karátového zlata (Au 750) a je taktéž dodávána v kožené pochvě. Limit karty je nastaven na 100 000 Euro a s platností 60 měsíců. Cena za kartu činí 14 690 Euro (cca 385 000 Kč).

Pure + Solid Silver MasterCardPure+Solid MasterCard Silver
Je vyrobena z mincovního stříbra (Ag 925) a s maximální částkou dobití 50 000 Euro. Platnost karty činí taktéž 60 měsíců, ovšem cena za tuto kartu je pouhých 1 490 Euro (cca 40 000 Kč).

Jak je vidět, předplacené platební karty Pure+Solid, které využívají technologie MasterCard, vytváří novou kategorii skutečného luxusu. Stejně tak jako luxusní vizitky, které mohou dotvářet skutečný obraz nositele karty a být jeho skvělým doplňkem.
Společně s Pure + Solid platební kartou, obdrží každý zákazník Priority Pass, který ho opravňuje k přístupu do VIP letištních salónku v programu.

Více informací včetně možností objednání, naleznete na stránkách výrobce Pure + Solid.

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář