Luxusní plachetnice Ferrari & Franchi

Výsledkem společného úsilí těchto dvou jmen je luxusní plachetnice o délce 52 metrů s názvem Blue Sapphire.
Jachta byla navržena pro loděnici Perini Navi Award a nabízí rozsáhlé prostory nejen pro majitele, ale také pro hosty. Důraz byl kladen hlavně na detaily a maximální využití možného prostoru. Designérem není Enzo Ferrari, jak byste si mohli dle názvu odvodit, ale Marco Ferrari – italský designér luxusních jachet a Alberto Franchi. Oba stojí například za projektem inovativní a eco-friendly jachty na solární pohon HELIOS.

Luxusní jachta ferrari franchi blue sapphire

Že jsou čisté linie specialitou převážně italských designérů, dosvědčují návrhy nejkrásnějších automobilů světa, exkluzivního nábytku nebo oblečení a doplňků k nošení. A samozřejmě i tato luxusní jachta není výjimkou. Horní paluba nabízí funkční prostor, kde jen nepatrně vystupuje kabina hlavní paluby. V zadní části pak naleznete bazén a výklopný plážový klub.

Luxusní plachetnice - Ferrari Franchi Blue Sapphire

Interiér Blue Sapphire je vybaven dle specifikací svého nového majitele, ale prvotřídní materiály a moderní technologie zde hrají prim. Do centrálního salónu kde naleznete kinoplátno s projekcí, se dostanete z paluby přes skleněné posuvné dveře z hlavní jídelny na konci jachty, která je navíc vybavena přístřeškem. Takže povečeřet pod hvězdami i když nebudou zrovna příznivé podmínky je určitě možné.

Co se týká ubytování, tato jachta nabízí čtyři dvoulůžkové kabiny a pokud je to pro Vás zbytečně mnoho, lze část kabin přetvořit na posilovnu a SPA. V přední části lodi se nachází pět kabin, které pojmou až 8 členů posádky včetně kapitána. Samozřejmostí zůstává královské apartmá pro majitele, o velikosti menšího bytu v Praze, tedy o 42 metrech čtverečních. Dvě soukromé koupelny a střešní okna nejen pro romantické rozjímání jsou zde samozřejmostí.

Luxusní plachetnice Ferrari Franchi Blue Sapphire

Aktivní dobrodruhy a sportovně naladěné jedince také potěší vlastní garáž o délce 4,5 metru, kam se vejde pár vodních skůtrů s potápěčským vybavením, nebo menší motorový člun. Plachetnice je navíc vybavena uchycením z uhlíkových vláken pro stožár o délce 64,5 metru a hybridním pohonným systémem.

Ferrari Franchi Blue Sapphire - Luxusní plachetnice Luxusní jachta - Ferrari Franchi blue sapphire

Koukněte také na

Project Speed – rychlá hračka pro miliardáře

Rychlost, elegance a přepychové vybavení. Tak by se dala charakterizovat nová koncepce luxusní jachty od …

Napsat komentář