Pikniková sada Aston Martin

V letním období je to samé grilování, procházky a eventuálně romantika. Pokud chcete udělat na partnera dojem, popřípadě si vychutnat romantickou chvilku pro dva, nezvolíte „grilovačku“ u kamarádů, kam je přihlášeno dvacet lidí. Vyberete si místo někde v přírodě, parku nebo na pláži kde rozbalíte deku a uspořádáte malý piknik jen pro Vás dva. A přesně na tohle myslela automobilka Aston Martin.

Tato legendární automobilka spojila síly s mezinárodně uznávaným specialistou na stříbrotepectví – Grand McDonaldem a nechala tak vzniknout elegantní piknikový koš, který Vám budou všichni závidět.

luxusni piknikova sada Aston Martin

Pikniková sada Aston Martin představu směs mezi elegancí a stylem, a zároveň luxusem a funkčností. Očekávat nemůžete nic jiného než nejlepší materiály, které jsou na trhu k dispozici. Deka je vyrobena ze 100% vlny skotské ovce, nádobí z toho nejlepšího porcelánu (English Fine Bone China) a příbor z nerezové oceli s pryskyřičnou střenkou.

Pozornost je věnována každému detailu, proto zde téměř všude naleznete logo Aston Martin, zatímco budete obdivovat nádhernou ruční práci řemeslníků. A to i třeba na ručně broušené a šité výběrové kůži, která slouží jako popruhy k uzavření a zadržení předmětů tohoto luxusního piknikového koše.

Standardně jsou k dispozici tři barevné kombinace – naturální oranžová, francouzská modrá a pikantní červená. Ale stejně jako si můžete „nakonfigurovat“ automobil Aston Martin přímo v továrně, i zde Vám vyjdou vstříc a můžete si vymyslet barvy, prošití a styl celého koše dle Vaší představy.

luxusni piknikovy kos Aston Martin

Piknikový koš obsahuje dvě soupravy 20 cm talířů, 18 cm talířků, šálky a podšálky, příbor z nerezové oceli, křišťálové skleničky pro šampaňské se zúženým hrdlem, ubrousky z irského damašku, klasické křišťálové skleničky a další nezbytné potřeby k pikniku.

Aby se piknik vydařil, tak jediné co musíte nyní zařídit je jen hezké počasí.
Cena tohoto luxusního piknikového koše Aston Martin činí 2 950 liber (cca 113 000 korun).

piknikova sada Aston Martin

Koukněte také na

Bentley Bentayga V8

Dech-beroucí luxusní SUV od společnosti Bentley se dočká další motorizace. Původní Bentley Bentayga 6.0 TSI …

Napsat komentář