Montblanc Great Characters Edition Andy Warhol

Existují lidé, kteří se nebáli překročit hranice, dokázat všem ostatním že se mýlí a měli odvahu rozbít konvence. A přesně takovým je věnována od roku 2009 limitovaná edice luxusních psacích potřeb společnosti Montblanc. Pera z řady Great Characters vyčnívají řemeslným zpracováním, použitím neobvyklých materiálů a silným příběhem dané osobnosti. Mezi kolekcí tak naleznete psací potřeby věnované Albertu Einsteinovi, Johny F. Kennedymu nebo třeba Leonardu Da Vinci.

Andy Warhol Montblanc

Posledním výtvorem společnosti Montblanc jsou luxusní pera věnovaná jednomu z největších umělců našeho století – Andymu Warholovi.

Limitovaná edice psacích potřeb Montblanc Great Characters Andy Warhol obsahuje tři krásné kousky: kuličkové pero, psací pero a pero propisovací. Každé je své vlastním charakterem, stejně tak jako třeba obrazy Andyho Warhola. Kuličkové a propisovací pero má například hrot z nerezové oceli a zbytek těla je dekorován obrázky plechovek rajčatové polévky (kolekce Tomato Soup).

Jako protiklad působí psací pero, které vyniká čistým designem kobaltově modré pryskyřice po celém těle. Jako kontrast jsou zde použiti světle oranžové kroužky/prsteny, které odkazují na kolekci Campbell Soup.

Pokud očekáváte vysokou částku za kolekci Andy Warhol, určitě Vás potěší cena 940 dolarů (cca 24 000 Kč) za to nejlepší z kolekce. Tedy ručně vyráběné psací pero se zlatým rhodiovaným hrotem a nenápadně vyrytým znakem dolaru. Na víčku pak naleznete i Warholův oblíbený citát „Art is what you can get away with“.

Za propisovací pero zaplatíte 750 dolarů (cca 19 000 Kč) a za kuličkové pak jen o 55 dolarů více, tedy 805 dolarů (cca 20 200 Kč). Limitovanou edici luxusních psacích potřeb Montblanc Great Characters Andy Warhol můžete již nyní zakoupit v kterémkoliv butiku Montblanc.

Luxusní pera Montblanc Luxusni pera Montblanc Andy Warhol

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář