BVLGARI Goldea

BVLGARI představuje nový luxusní parfém s názvem Goldea. Vůně je inspirována zlatem a světlem a proto získala název, který vlastně znamená „Gold Godness“ (Bohyně zlata). Samozřejmě pojmenování má ještě jeden význam a tím je navázání na předchozí řadu luxusních parfémů.

Bvlgari Goldea je tak následovníkem populárního parfému Bvlgari Omnia, kterou společnost představila před deseti lety. Nová vůně Goldea sází na pronikavou a neobyčejnou jemnost a nasládlost. Je dokonalým představením ženskosti své nositelky a zároveň podtrhuje soběstačnost a její sílu.

luxusni parfem BVLGARI Goldea

Na vývoji se podílel Alberto Morillas a celá směs parfému je tak orientálně-květinovou kompozicí. Z tónů můžete cítit pomerančový květ, křišťálové pižma a bergamot. Srdce tohoto luxusního parfému tvoří ylang-ylang, zlaté pižmo a jasmín. Zatímco základem parfému je jantar, pačuli, sametové pižmo a egyptský papyrus.

Hlavní tváří kampaně tohoto luxusního parfému je Isabeli Fontana, brazilská modelka, která se proslavila hlavně focením pro Victoria’s Secret, když jí bylo 16 let. Kontroverzní fotografie pak vedly k podepsání dohody, že nebude společnost Victoria’s Secret využívat modelky mladší 18 let. V roce 1999 kdy se tato událost stala, získala Isabeli kontrakt s módním domem Versace, Ralph Lauren a Valentino. Ještě tentýž rok se objevila na titulních stranách časopisů Vogue, Elle, Marie Claire, Harper’s Bazaar a mnoho dalších.

Luxusní parfém BVLGARI Goldea

Kampaň a modelku pro tento luxusní parfém Bvlgari, nafotili Mert Alas a Marcus Piggott, kteří spolu dlouhodobě spolupracují pro světové módní návrháře a známé magazíny z oblasti módy.

Bvlgari Goldea bude k dispozici v kulatém zlatém flakonu ve velikostech 25, 50 a 90ml.

 

Luxusní parfém BVLGARI

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář