Tom Ford pro nového Jamese Bonda

Hovoříme-li o životním stylu Jamese Bonda, můžeme vést dlouhou diskuzi, ale jedno je jisté: návrhář Tom Ford ve službách MI-6 dělá svou práci dobře. Stejně jako v předchozích snímcích Quantum of Solace nebo Skyfall, začal americký módní návrhář šít nový oblek pro super-špióna v nadcházejícím snímku Spectre.

Talentovaný, charismatický a nebojácný Daniel Craig se vrací jako James Bond, aby zatočil s padouchy na špatné straně zákona. A jako vždy to udělá s humorem, elegantně a se smyslem pro detail. Tom Ford se proto spojil s kostýmní výtvarnicí Jany Temine, aby vznikl soubor šesti obleků pro Bonda, ručně vyrobených v Itálii.

Oblečení Tom Ford pro Jamese Bonda

Stylový a zároveň diskrétní vzhled navržený Tomem Fordem pro snímek Spectre, bude obsahovat černý gabardénní kabát, krásný dvoudílný pruhovaný oblek Windsor společně s O’Connor vestou a denní košili s kravatou doplněnou sponou „Dr. No cuffs“. Celému luxusnímu out-fitu pak sekunduje hedvábný kapesníček v barvě slonoviny a brýle Hugh taktéž od Toma Forda.

Samozřejmě se tenhle oblek na stíhání padouchů moc nehodí, takže zde také máme nylonovou prošívanou bundu (Cardigan) s žebrovanými pletenými rukávy a drobným zdobením v barvě gunmetal a k tomu jsou decentní gabardénní keprové lyžařské kalhoty. Po akci s padouchy, je čas na večeři s krásnou dámou a tam se nejvíce hodí hedvábné sako z Windsoru ve slonovinové barvě, večerní kalhoty O’Connor, černý saténový smokingový pás a černý hedvábný grogrénový motýlek.

Jednořadové sako Tom Ford

Pro člověka, který neustále bojuje s nepřáteli a svádí sexy dámy v nouzi, je to docela hodně oblečení. Nemluvě o tom že jeho výčet nekončí a můžete si všimnout třeba i šedého dvoudílného jednořadového saka O’Connor, tmavě modrého kašmírového kabátu (Crombie), nebo modrého jednořadého dvoudílného obleku O’Connor „Prince of Wales“ spolu s modrou popelínovou košilí. Pokud nejste milovníkem nebo znalcem módy tak změnu oblečení při běžných záležitostech Bonda jen těžko postřehnete. Ale rozhodně není pochyb o tom, že luxusní oblečení Jamese Bonda je vždycky správná volba pro muže, který se chce oblékat jak nejlépe je to možné.

Luxusní oblek Tom Ford Tom Ford pro Jamese Bonda Spectre Oblek Tom Ford - James Bond Tom Ford oblek pro Jamese Bonda

Koukněte také na

Karl Lagerfeld potvrdil spolupráci s Vans!

Dřívější spekulace se potvrdily, je to oficiální! Legendární designér Karl Lagerfeld oficiálně potvrdil spolupráci se …

Napsat komentář