Luxusní nábytek Tonino Lamborghini

Formitalia Luxury Group je společností, která se specializuje na výrobu exkluzivního nábytku inspirovaného nejen závodními vozy. Dřívější spolupráce s automobilkami jako Aston Martin, Mercedes-Benz nebo poslední Lamborghini, vedla k vytvoření luxusního nábytku Tonino Lamborghini Home Collection, představeného na veletrhu Salone del Mobile 2015 v italském Miláně.

Luxusni nabytek Tonino Lamborghini Imola

V této nové kolekci se italský styl a vkus doslova prolíná. Sladění komfortu a luxusu pod taktovkou „zuřícího býka“ Lamborghini je dokonalé. Design této elegantní kolekce vychází ze závodních luxusních vozů z 60.let tohoto století a celá kolekce je poctou závodním okruhům F1.

luxusni kancelarsky nabytek Tonino Lamborghini

Jste-li milovníky rychlých vozů nebo závodů Formule 1, je tato kolekce nábytku ideálním doplňkem do Vaší kanceláře nebo útulného domova. Vzhledem k designu a zpracování celé kolekce se tento nábytek také hodí do stylového hotelu nebo letního odpočinkového sídla.

Tonino-Lamborghini-Casa-collection

Proč je nádherné Imola Sofa je mnohem pohodlnější než si myslíte? Je potaženo výběrovou ultra-jemnou kůží Deer Argilla a Deer Sand, která je prošívána do tvaru diamantu. Povrchová úprava a dýha z dubu Moro tvoří působivý celek kdekoliv, kde je toto sofa vystaveno.

Křeslo Rita je díky své impozantní dubové struktuře v antracitové barvě ideálním doplňkem korporátní kanceláře. A vzhledem k použití jemné kůže Vogue Aubergine se stejným vzorem prošití jako Imola Sofa, nabídne skutečně komfortní posezení.

Tonino Lamborghini kancelarske krelo

Tím nejvýraznějším prvkem luxusního nábytku Tonino Lamborghini je pohovka Sepang. Rudou barvu pohovky má na starosti kůže, která je poskládána jako vlákna uhlíku. Takže to vypadá, že celá pohovka je potažena červeným karbonem s kontrastujícím černě lakovaným panelem ve spodní části pohovky. Exkluzivní.

Pokud je na Vás luxusní nábytek Bentley moc usedlý, je novinka od Tonino Lamborghini skvělou volbou.

Tonino Lamborghini Sepang Sofa tonino lamborghini kancelarsky nabytek Tonino Lamborghini Sepang Tonino Lamborghini Tonino Lamborghini Casa 2015 Luxusni nabytek Tonino Lamborghini luxusni nabytek tonino lamborghini nabytek

Koukněte také na

Porsche Design Datetimer Eternity 911 One Millionth Limited Edition

Všichni víme, že Porsche Design je dceřinou společností renomovaného výrobce automobilů Porsche. A jelikož novinky …

Napsat komentář